IT naujienos

Atliktas tyrimas parodė: 90 proc. lietuvių vyrų rūpinasi namų švara ir tvarka

Ar kada nors esate skaičiavę, kiek laiko per savaitę skiriate namų ruošai? Kaip parodė atliktas tyrimas, 90 proc. vyrų aktyviai įsitraukia į namų ruošą ir rūpinasi namų švara. Didžioji dauguma vyrų tam skiria iki 5 valandų per savaitę, tačiau net 41 proc. praleidžia virš 5 valandų rūpindamiesi namų švara ir tvarka.
Nors vyrai ir aktyviai prisideda prie namų ruošos, tačiau daugiausiai ja vis tiek rūpinasi moterys – 99 proc. apklaustų moterų teigė, kad buitimi rūpinasi jos. 50 proc. tyrime dalyvavusių moterų teigė, kad namų ruošai skiria iki 5 valandų per savaitę, o 49 proc. – daugiau negu 5 valandas, rodo „LG Electronics“ (LG) atliktas tyrimas*.
Šiuolaikinės inovatyvios technologijos ir išmaniųjų namų funkcijos leidžia ženkliai sumažinti namų ruošai skirtą laiką, o buitinės technikos prietaisai nepriekaištingai atlieka savo darbą.
Išmanūs namų priežiūros įrenginiai sumažina laiką, reikalingą namų ruošos darbams atlikti. Pavyzdžiui, susieta su išmaniaisiais įrenginiais skalbimo mašina greitai ir efektyviai skalbs drabužius naudodama ir parinkdama tinkamus nustatymus. Tai leidžia skalbimo mašiną valdyti per mobiliojo telefono programėlę ir nuolatos matyti, kokia skalbimo programa šiuo metu naudojama. Be to, skalbimo mašina su integruota džiovykle gali pradėti iš karto džiovinti drabužius vos juos išskalbus. Siurbliai–robotai padeda sutaupyti laiko vienam iš dažniausių ir ilgiausiai trunkančių namų ruošos darbų – siurbimui. Tačiau naudojant oro valytuvą, dulkių kiekis namuose apskritai labai sumažėja, todėl tiek valymo laikas, tiek dažnis tampa kur kas trumpesni ir retesni.
*„LG Electronics“ ir OMD organizuotoje internetinėje apklausoje dalyvavo 900 respondentų. Apklausa atlikta 2018 metų kovo mėn., respondentų amžius 18-74 metai.

Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LG.com

One Comment

  • gerdunka222

    Na neįsivaizduoju kaip galima nesirūpinti namų švara, nieko nėra smagiau nei švarūs ir gaivūs namai, malonus kvapas. Valau kiekvieną namų kampą, kiekvienas paviršius praktiškai turi po savo valiklį. Langams vienas, medienai kitas, indukcinei kaitlentei specialus irgi. Viskas blizga ir tviska.

Parašykite komentarą