Verslas

„AsstrA“ pasirengusi internetinės mažmeninės prekybos sezono įkarščiui

Pirmosios Covid-19 pandemijos bangos metu el. komercijos rinka išaugo, jos dalis didėja net po karantino atidarius parduotuves. Manoma, kad 2020 metų šventiniu laikotarpiu internetiniai pardavimai 169% viršys pardavimus fizinėse parduotuvėse.

„AsstrA“ Dalinių krovinių skyriaus vadovas Justas Cibulskas sako, kad pandemijos metu ne visi suprato situacijos rimtumą. Transporto ir logistikos procedūros vykdytos įprastai: priimamos užklausos, užsakymai, organizuojamas transportas. Tačiau praėjus kelioms savaitėms nuo pandemijos pradžios darbo specifika ėmė keistis.

„Užsakymų skaičius drastiškai padidėjo, nes įmonės baiminosi fabrikų uždarymo ir norėjo išvengti produktų stygiaus. Išaugo skubaus pristatymo paklausa, prekes saugant partnerių sandėliuose ir galutiniams gavėjams pristatant pagal poreikį“, – teigia Justas Cibulskas. – „Taip pat padidėjo jungtinių užsakymų skaičius. Klientai ėmė teikti mažesnius reguliarius užsakymus, nes bijojo, kad pilnai pakrautos transporto priemonės neužstrigtų pasieniuose dėl pandemijos metu galiojusių apribojimų.“

Didėjant pirkimo internetu populiarumui ir užsakymų internete skaičiui, padidėjo transportui taikomi reikalavimai. Mažmenininkai paprastai renkasi reguliarius užsakymus mažomis partijomis iš gamintojų ar sandėlių, nes taip siekia užtikrinti greitą pristatymą galutiniams vartotojams. Greitis ir pristatymas laiku – tokie dabartiniai klientų prioritetai.

„Paskutiniu metų ketvirčiu paprastai matome mažmeninės prekybos piką. Atsižvelgdama į  rinkos reikalavimus „AsstrA“ komanda iš anksto susitarė su vežėjais dėl papildomo transporto. Blonie, Lenkijoje, turime savo sandėlį, taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su sandėlių operatoriais įvairiose šalyse. Klientams visada teikiame prioritetines paslaugas, jie niekada neturi laukti eilėje. Garantuojame partnerių sandėlių prieinamumą 24/7, jei yra toks poreikis“, – priduria Justas Cibulskas.

Greitam smulkių siuntų pristatymui komanda pasitelkia nedideles transporto priemones, pavyzdžiui, C klasės sunkvežimius, kurie gali gabenti iki 1 tonos, ir sunkvežimius su tentais, gabenančius 3,4-5,5 tonų svorį. Tranzitas iš ES į NVS šalis paprastai trunka ne ilgiau kaip 3-4 dienas. „AsstrA“ klientai grupinius krovinius visada gauna greitai, nepriklausomai nuo sezono ar rinkos sąlygų.

Pranešimą paskelbė: Anastasiia Onoshko, AsstrA Associated Traffic AG

Parašykite komentarą