Verslas

Artūras Visockas: efektyvus darbas – privalomas

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pritaria Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės nurodymui projektus vykdyti kuo efektyviau, taupant laiką ir finansus. Meras įsitikinęs, kad tokio principo laikymasis labiausiai atitinka visuomenės interesus. Iki šiol, laikantis efektyvios projektų valdymo praktikos, pavyko vykdyti Bačiūnų gatvės rekonstrukciją. Tai – vienas didžiausių Šiaulių mieste gatvių rekonstrukcijos projektų.  Jis gali būti baigtas dar šiemet ir taptų itin efektyvaus bei ekonomiško darbo pavyzdžiu. Jei tik objektui būtų skirtas trūkstamas finansavimas.

Apie 7 kilometrų ilgio Bačiūnų gatvė jungia miesto pagrindinę teritoriją su Rėkyvos seniūnija, kurioje gyvena beveik 5 tūkst. gyventojų ir kuri yra sudedamoji vidinio aplinkkelio dalis. Rekonstrukcija pradėta 2018 metais, tada sutvarkyta apie kilometro ilgio, tačiau labai prastos būklės atkarpa. Šiuo metu baigiami įgyvendinti dar dviejų etapų darbai, jie, tikimasi, bus baigti jau gegužę. IV etapo darbams šiemet jau numatytas finansavimas iš Kelių priežiūros ir plėtros programos bei savivaldybės biudžeto lėšų.

„Šiaulių miesto savivaldybė siekia per 2020 m. atlikti ir užbaigti visus Bačiūnų gatvės rekonstrukcijos darbus. V ir VI etapo darbams trūksta apie 2,5 mln. eurų. Planuojamos darbų apimtys yra suderintos su objekto darbų rangovu, esame visiškai pasiruošę 2020 metais įgyvendinti objekte numatytus darbus“,  – konstatuojama susisiekimo ministrui skirtame Šiaulių miesto mero Artūro Visocko rašte.

Mero nuomone, dveji metai – optimalus laikas tokiam projektui įgyvendinti. Rekonstrukcijai užsitęsus, išaugtų lėšų poreikis, suprastėtų darbų kokybė, daug daugiau nepatogumų patirtų gyventojai.  

Pridedamas Šiaulių miesto mero Artūro Visocko raštas

Pranešimą paskelbė: Vitalis Lebedis, Šiaulių miesto savivaldybė

Parašykite komentarą