Verslas

Artėjantis Šiaulių gimtadienis: loterijos, prizai bei „auksinio berniuko“ paieškos

Jau šį savaitgalį Šiauliai švęs savo 784-ąjį gimtadienį. Prie šios šventės  prisideda ir lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, trečius metus iš eilės tapęs ne tik didžiuoju rėmėju, bet ir kviečiantis miesto gyventojus ir svečius dalyvauti specialiose proginėse akcijose.


„Prekybos tinklas „Maxima“ užaugo kartu su Lietuva, esame jos dalis, norime būti ir aktyviais miestų ir miestelių bendruomenių nariais. Trečią kartą remiame Šiaulių miesto šventę, kuri džiugina ir mūsų pirkėjus, ir darbuotojus. Jie itin noriai dalyvauja šventės renginiuose, eisenose“, – sako „Maximos“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Šiemet Šiauliai švenčia 784-iąjį gimtadienį.  Šia proga rugsėjo 11-12 dienomis, bet kurioje Šiaulių „Maximos“ parduotuvėje pirkusieji prekių su AČIŪ kortele už lygiai 7,84 euro automatiškai dalyvaus specialiame žaidime-loterijoje, kurios pagrindinis prizas – net 784 eurų vertės „Maximos“ dovanų kortelė.

Žaidime gali dalyvauti tik savo asmeninius duomenis atnaujinę AČIŪ kortelės turėtojai. Visą savaitgalį truksiančio žaidimo nugalėtojai bus išrinkti burtų keliu ir paskelbti svetainėje www.maxima.lt.

„Auksinio berniuko“ skulptūra, esanti miesto centre, jau seniai tapo Šiaulių simboliu. Šį savaitgalį pirkėjai kviečiami į jo paieškas. Visose Šiaulių „Maximos“ parduotuvėse pirkėjai turėtų ieškoti „Auksinio berniuko“ figūrėlės. Ją parduotuvės informacinėje kasoje bus galima iškeisti į specialius prizus. „Auksinio berniuko“ suvenyrų kiekis kiekvienoje parduotuvėje yra ribotas, o akcija vyks tik rugsėjo 11 dieną.
Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą