Buitis, Namai

Ar namuose naudinga išlaikyti vieningą stilių?

Kaip atrodo Jūsų svajonių namai? Gal Jums labiausiai patinka klasikinis stilius, kuris kvepia elegancija? O gal labiausiai linkstate prie modernumo, kuris šiais laikais yra neatsiejamas nuo minimalizmo bei drąsos? Kiekvienas gali įgyvendinti savo norus, nes juk namo interjeras gali būti toks įvairus, toks skirtingas, kad vertindami variantus – rasite Jums labiausiai tinkamą stilių.

Tiesa, namo interjeras dažniausiai kuriamas įvertinus kelias esmines taisykles. Viena iš jų yra susijusi su stiliaus palaikymu. Kol vieni nori, kad visuose namuose būtų vieningas stilius – tuo tarpu kiti išbando derinti kelis taip skirtinguose kambariuose vis kurdami kitokią atmosferą.

Vieningo stiliaus namuose apibrėžimas nėra toks griežtas, kaip kad daugelis galvoja. Juolab, nebūtina labai tiksliai apibrėžti reikalingo stiliaus ribas. Jis nebūtinai turi būti klasikinis arba modernus. Juk šiuo metu labai dažnai pasirenkama moderni klasika, kuri tikrai atrodo labai unikaliai, traukia akis, galiausiai, džiugina laisvumu, kadangi tuomet į kiekvieną namuose komponuojamą akcentą galima žiūrėti kur kas laisviau, o tai dažniausiai – džiugina.

Žinoma, tas pats moderniai klasikinis interjeras namuose taip pat yra kuriamas vadovaujantis keliomis taisyklėmis, kurios ir padeda išbaigti namus taip, kad jie būtų skoningi. Ne veltui geriausia darbus atlikti su specialistais, kurie puikiai viską išmano ir gali garantuoti profesionalumą. Lygiai taip pat maždaug apsibrėžus reikalingo stiliaus ribas – galima vertinti ir jo variacijas, kurios bus komponuojamos skirtinguose kambariuose.

Imkite paprastą pavyzdį su moderniu interjeru, kuris šiais laikais yra daugelio žmonių pasirinkimas.

Virtuvė:

 • Rinkitės baltą spalvą, kuri yra ryški, tačiau taip pat suteikia namams daugiau erdvės.
 • Tegu ji blizga, atrodo moderniai.
 • Akcentų nebūna daug ir kiekvienas jų – funkcionalus.
 • Daiktai paslėpti spintelėse.

Miegamasis:

 • Komponuojama daugiau ryškių akcentų, tačiau ir jų kiekis yra ribotas, tik tiek, kiek reikia.
 • Dažniausiai tai yra patalpa, kurioje daugiausia mielų niekučių, kurie kiekvienam žmogui turi moralinę vertę, tad ir suteikia kambariui kur kas daugiau jaukumo.
 • Taip pat verta šioje patalpoje rinktis kuo šviesesnes spalvas. Štai jeigu kituose kambariuose dažniausiai dominuoja modernizmui labiausiai tinkamos ryškios ir drąsios spalvos – tai šiuo atveju miegamojo patalpoje – jos kur kas kuklesnės.

Vonia:

 • Joje kvepiantis modernizmas dažniausiai pasireiškia ryškiomis spalvomis. Jos, deja, reikalauja daugiau priežiūros nei kad tik balta.
  • Taip pat siūlome palaikyti minimalizmą, tad reiktų kuo mažiau priežiūros.
  • Daiktus laikyti spintelėse, kad nereiktų jų vis valyti.

Svetainė:

 • Tai yra vieša, susitikimams skirta patalpa, kurioje bene labiausiai įgyvendinama modernizmo dvasia. Šiuo atveju galima rinktis net ir labai drąsias spalvas, kurios atrodo prie miegamojo stiliaus – visiškai nedera.
  • Taip pat dažniausiai karaliauja minimalizmas, kuriam reikalinga priežiūra yra taip pat minimali.
  • Daugiau veidrodžių padeda erdvę padaryti kur kas didesne.

Akivaizdu, kad stilius namuose yra vienas, tačiau skirtingose erdvėse galima rinktis ne tik skirtingas spalvas, tačiau taip pat ir skirtingus akcentus, kurie ir kuria stilių. Taigi, nebūtina derinti visų akcentų iki mažiausių smulkmenų, tačiau bent jau palaikyti vientisumą, kuris galbūt pasireiškia per detales – geras pasirinkimas. Tokiu atveju namai paprasčiausiai atrodys kur kas labiau harmoningi, o daugeliui žmonių tokiuose gyventi yra – kur kas maloniau.

Kad ir kokių namų Jūs norite, tačiau geriausia juos palikti specialistams, kurie puikiai išmano visas smulkmenas ir pagal Jūsų poreikius gali padėti įrengti Jūsų svajonių namus. Tokius, kuriuose gerai jausitės ir kuriuose būsite laimingas.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą