Politika ir teisė

Aptartos bendradarbiavimo su ESO galimybės

Antradienį Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi bendrovės ESO Klaipėdos tinklų projektų valdymo skyriaus vadovas Žilvinas Perminas ir sprendimų verslo klientams vadybininkė Sonata Miliauskienė. Susitikime su rajono vadovais ir Administracijos darbuotojais aptarti svarbiausi bendradarbiavimo klausimai.

Savivaldybės atstovus – merą Bronių Markauską, mero pavaduotojas Audronę Balnionienę ir Violetą Riaukienę, Administracijos direktorių Artūrą Bogdanovą ir pavaduotoją Justą Ruškį, Komunalinio ūkio ir aplinkosaugos skyriaus vedėjos pavaduotoją Feliksą Žemgulį, Statybos ir kelių priežiūros vedėją Algirdą Ronkų bei jo pavaduotoją Aistę Daukantienę – svečiai informavo, kad šiuo metu norima su visomis Lietuvos savivaldybėmis pasirašyti bendradarbiavimo sutartis. Ši sutartis padėtų nustatyti terminų tvarką keičiantis informacija, planuoti investicinius projektus ir apibrėžtų atsakomybę už želdinių priežiūrą prie elektros tinklų miestų teritorijose.

Iki rugsėjo pirmosios bendrovė pateiks preliminarų rekonstrukcinės plėtros planą trejiems metams. Savivaldybė teiks savo pastabas ir pasiūlymus, taip pat perduos rajone planuojamų vykdyti projektų sąrašą. Atsižvelgusi į jį ESO galės koreguoti savo planus taip, kad tiek Savivaldybės infrastruktūriniai, tiek įmonės plėtros,  elektros linijų iškėlimo, rekonstravimo projektai būtų vykdomi lygiagrečiai.

Rekonstrukcinės plėtros planas ateinantiems metams bus tikslinamas kasmet ir tvirtinamas metų gale.

Pasak Klaipėdos tinklų projektų valdymo skyriaus vadovo Ž. Permino, Klaipėdos rajono savivaldybė įmonei šiuo metu yra svarbiausias regionas visame Vakarų Lietuvos savivaldybių kontekste. Rajone vyksta didžiausia plėtra – prisijungia daugiausia naujų vartotojų.

Pranešimą paskelbė: Gintarė Plungienė, Klaipėdos rajono savivaldybės administracija

Parašykite komentarą