IT naujienos

Aprangą perkame internete

Internetinių parduotuvių idėja nėra nauja šiame technologijų amžiuje. Kai vis daugiau laiko praleidžiame online, netgi skelbiamės gyvenantys čia, internete, kyla natūralus noras visus savo veiksmus perkelti į interneto platybes. Šiandien pakalbėsime apie apsipirkimą internete. Ar įmanoma neišeinant iš namų nusipirkti reikalingiausių drabužių. Juk net gyvenant internete reikia išeiti iki pašto dėžutės iškratyti iš ten spam‘ą, ar sumokėti mokesčius. O tam reikia ir padoriai apsirengti – su pižama juk neisi…

Taigi pirmiausia Google nukreipia į eshops.lt – tai internetinių parduotuvių katalogas. Galbūt jame ir nėra „sukataloguotos“ visos interneto parduotuvės, tačiau jų yra pakankamai kad būtų iš ko rinktis. Taigi peržiūrėjus visas kategorijoje Apranga esančias parduotuves išsirinkau kelias kurios iš pažiūros turi didžiausią pasiūlą. Po padidinamuoju stiklu atsidūrė: Open24.lt, Deiza.net ir Dress.lt

Pateikimas
Kaip lengviau išsirinkti drabužį – ar matant tik drabužio nuotrauką ar drabužį apsivilkusio žmogaus nuotrauką? Žinoma, pastarasis variantas yra patogesnis pirkėjui – ypač kai siūlomą drabužį vilkintis modelis nufotografuotas iš kelių pusių. Šioje kategorijoje geriausiai pasirodė Deiza.net ir Dress.lt el.parduotuvės pateikiančios po keturias ir daugiau kiekvienos prekės nuotraukų. Antroje vietoje Open24.lt pateikianti po dvi nuotraukas.

Kainos
Apie kainas kiekvienas sprendžia pagal savo piniginės storį. Tačiau žiūrinėdama daiktus nemačiau didelio kainų skirtumo tarp šių interneto parduotuvių ir tokių parduotuvių kaip Zara, Reserved, Mango, Vero Mod air pan. Visai kita kalba pristatymo mokestis.
Dress.lt 11Lt. Skubus užsakymas 20Lt, nemokamai pristatoma perkant už daugiau nei 200Lt.
Open24.lt – pristatymas visoje Lietuvoje nemokamai, nesvarbu už kiek perkant.
Deiza.net – pristatymas visoje Lietuvoje nemokamai, nesvarbu už kiek perkant.
.

Pristatymo laikas
Dress.lt – per 3-5 darbo dienas po apmokėjimo
Open24.lt – 1-2 darbo dienas po apmokėjimo
Deiza.net – per 3 darbo dienas po apmokėjimo

Informacija vartotojams
Prieš perkant kažką nori žinoti iš ko perki, kokios taisyklės, kokios sąlygos, kaip visas procesas vyksta. Norisi susidaryti įspūdį ar pasirinkta elektroninė parduotuvė yra verta pasitikėjimo. Atidžiai apžiūrėjus visų trijų el.parduotuvių tinklalapius rasta visa mane dominanti informacija: įmonės rekvizitai, privatumo politika, taisyklės, pagalba pirkėjui ir kitokia naudinga informacija bei patarimai.

Visų trijų tinklalapių dizainas yra paprastas, malonus akiai. Tiklalapio struktūra taip pat nėra klaidi, viską rasti ir įvykdyti yra paprasta. Belieka tik paspausti mygtuką pirkti ir laukti išsirinktų prekių.

One Comment

  • Lina

    as tai du kartus pirkau dress.lt ir abu kartus prekes gavau kita diena. Labai patiko tai, kad prekes graziai ipakuotos. O pristatymo kaina moket apsimoka, nes pacios prekes ten gerokai pigesnes. Ypac rekomenduoju vaikiskas prekes, tikrai visos perkame jas nematave:)

Parašykite komentarą