Įvairenybės

Aplinkos apsaugos departamentas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (toliau – Departamentas) direktorė Olga Vėbrienė ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos (toliau – Kolegija) direktorius Vaidotas Lygis šiandien pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Svarbiausias jos tikslas – socialinė partnerystė ugdant jaunąją kartą ir rengiant savo srities profesionalus.

„Į mus kreipiasi vis daugiau jaunų žmonių, norinčių prisijungti prie aplinkosaugininkų. Tai ypač džiugina, juk aplinkos apsauga – viena jautriausių ir svarbiausių temų. Tad bendradarbiaudami ne tik pritrauksime jaunų specialistų ir padėsime jiems pasiruošti, bet ir patys papildysime savo žinias, nes mūsų veikla apima labai daug sričių“, – sako Departamento direktorė O. Vėbrienė.

Sutartimi šalys sutarė bendradarbiauti atliekant aktualius mokslo ir taikomuosius darbus,  įgyvendinti bendrus ar savarankiškus šviečiamuosius projektus ir renginius, žiniasklaidoje dalytis informacija apie organizuojamas iniciatyvas ir jų rezultatus.

Kaip pastebi O. Vėbrienė,  reikšmingas susitarimas – esant galimybei priimti Kolegijos studentus Departamente atlikti praktikos.

„Studentams ši praktika leis ne tik pagilinti ir pritaikyti specialybės žinias. Ne mažiau svarbu tai, kad jauni žmonės tiesiogiai patirs, koks yra aplinkosaugininko darbas, ir ši patirtis padės apsispręsti, ar jų sprendimas renkantis studijų ir profesinę kryptį buvo teisingas“, – mano Departamento vadovė.

Pranešimą paskelbė: Jurgita Jasiūnienė, Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos

Parašykite komentarą