Verslas

Apjungus tris startuolių lokacijas Vilniuje, „Tech Zity“ pristato infrastruktūrą sėkmei bei plėtros planus

„Infrastruktūra paruošta jūsų sėkmei“ – tokiu devizu lapkričio 16-ąją rinkai prisistato ir oficialiai pradeda veikti nauja platforma „Tech Zity“, burianti laisvai samdomų specialistų, inovatyvių kompanijų ir startuolių bendruomenę. Infrastruktūrą sėkmei vystantis „Tech Zity“ jungs dvi jau ilgiau veikiančias Vilniaus erdves – „Pakrantę“ (nuo šiol „Tech Arts“) bei „Vilnius Tech Park“ (nuo šiol „Tech Park“), taip pat šiemet Naujamiesčio mikrorajone veiklą pradėjusią erdvę „Tech Loft“ bei Druskininkų kurorte jau kuriamą ir 2021 metų pirmąjį ketvirtį duris atverti žadančią unikalią vietą „Tech Spa“. Vėliau planuojama plėtra ir į kitus Lietuvos miestus. Tech Zity – tai verslininko Dariaus Žakaičio projektas, į kurį iki šios dienos investuota jau daugiau nei 11 mln. eurų.

 

Infrastruktūra sėkmei nėra tik reklaminis šūkis. „Tech Zity“ platformos unikalumas ir išskirtinumas rinkoje – tai, jog „Tech Zity“ tinkamas ir visai jaunam startuoliui, kuris nori nuomotis stalą, ir išaugusiai įmonei. Lankstumas yra vienas iš esminių šios platformos siūlomų dalykų, nes nuo šiol žmogus pradėjęs naudotis paslaugomis ir tapęs „Tech Zity“ nariu, įgyja teisę kasdien rinktis vis kitą „Tech Zity“ priklausančią  lokaciją savo darbui. Pasirinkti darbo vietos lokaciją, išsinuomoti susitikimų kambarį, ateityje net užsisakyti paslaugas Druskininkuose, būsimame „Tech Spa“, paprasta – tam užtenka tik kelių paspaudimų specialioje programėlėje, kurios prieigą gauna visi „Tech Zity“ nariai.

„Infrastruktūra sėkmei kuriasi iš daugelio komponentų, kurie pačiai bendruomenei atveria įvairių naujų pasiūlymų bei galimybių. „Tech Zity“ platformos lankstumas, kurį suteikia skirtingos lokacijos, kuriamų erdvių architektūra bei patogumas, startuoliškos bendruomenės dydis, nuolatinis naujų projektų vystymas – tai pagrindiniai šios infrastruktūros išskirtinumai. Mes išsikėlėm sau tikslą paruošti pagrindą mūsų bendruomenės narių sėkmei, suteikti jiems galimybes keistis idėjomis, kartu kurti ir bendradarbiauti vystant projektus. Mes patys esame kuriamų erdvių naudotojai, dirbame ir nuolat esame šalia bendruomenės, todėl itin tiksliai suprantame, ko jiems labiausiai reikia, kas svarbu. Šias žinias pritaikome kurdami naujus erdves“, – sako „Tech Zity“ įkūrėjas Darius Žakaitis.

Kaip teigia naujos platformos įkūrėjas, artimiausi „Tech Zity“ planai yra skirti išskirtinai tik bendruomenės narių klubui. Projektas Druskininkų kurorte „Tech Spa“ leis bendruomenei derinti efektyvų darbą ir kokybišką poilsį vienoje vietoje. Darbas per atstumą, lankstumas dar niekada nebuvo tokia aktuali tema. Šis projektas – tiesioginis atsakas bendruomenės poreikiui. Čia „Tech Zity“ nariai galės dirbti specialioje bendradarbystės erdvėje, gyventi kelių tipų skirtinguose viešbučio tipo kambariuose, atvažiuoti su šeimomis ar kolegų komandomis, naudotis specialiais Druskininkų pasiūlymais. Tame pačiame pastate įsikurs kavinė ir restoranas, vasaros metu sutvarkytas didelis kiemas taps puikia poilsio zona lauke.

Dar vienas projektas – „Tech Cafe“ – įsikurs sostinės „Tech Park“ erdvėse, Sapiegų parke. Čia planuojama kiek kitokia, „kavadarbystės“ kavinė, kuria galės naudotis tik „Tech Zity“ nariai, čia bus kviečiama jaukioje aplinkoje mėgautis kava ir produktyviai dirbti tiek laiko, kiek norisi pačiam. „Patys savo kailiu žinome, kaip nejauku, kai pradedi jaustis kaltas, kad kavinėje dirbdamas tik užimi staliuką. Tad norime sukurti tokią vietą, kur bus jauku ir patogu sėdėti su kompiuteriu“, – teigia  D. Žakaitis.

„Visa tai yra jau dabar įgyvendinami artimiausi planai. Tolimesni „Tech Zity“ plėtros planai šiuo metu dėliojasi apie kitus Lietuvos didžiuosius miestus. Reikia pastebėti, kad ši diena yra gražus sutapimas – lygiai prieš penkerius metus, lapkričio 16-ąją atidarėme „Vilnius Tech Park“, o šiemet kaip dovaną galime pristatyti tai, į ką viskas išaugo – „Tech Zity“. Šio projekto pamatas yra stipri bendruomenė, kuri ir yra didžiausia mūsų vertybė, kuriai mes ir kuriame šią infrastruktūrą. Šie metai mus šiek tiek atskyrė vienus nuo kitų, tačiau kaip ir iki šiol, taip, tikiuosi, ir šiam laikotarpiui praėjus, mūsų bendruomenė išliks tokia tvirta, siekianti tikslų bei atvira naujovėms“, – užbaigia „Tech Zity“ įkūrėjas Darius Žakaitis.

Apie „Tech Zity“ projekto istoriją:

Tech erdvių grupė, kurią apjungia „Tech Zity“  – tai projektas, natūraliai augęs beveik dešimtmetį. 2013 metais, kaip menui ir kūrybinėms industrijoms dedikuota erdvė, Valakampiuose buvo įkurta „Pakrantė“. Vėliau, viena iš pirmųjų vietų sostinėje, prieš penkmetį pasiūliusi bendradarbystės erdvę ir, galima manyti, atvedusi į Lietuvą kitokį požiūrį į darbo erdvę buvo „Vilnius Tech Park“ projektas, kuris iki šiol laikomas didžiausia ICT (Information and communications technology) erdve Baltijos ir Šiaurės šalyse. Ši erdvė, kaip puiki sėkmės istorija inspiravo kurti, puoselėti ne tik vieną erdvę, bet ir plėsti novatorišką infrastruktūrą tiek ir sostinėje, tiek ir už jos ribų. 2020 metais, nepaisant kilusių pasaulinių iššūkių, pradėjo veikti „Tech Loft“ erdvė, kurios bendradarbystės erdvė, skaičiuojant drauge su „Tech Park“ erdve, jau dabar, CBRE Baltics duomenimis, Vilniaus bendradarbystės erdvių tyrime, užima didžiąją rinkos dalį (28%).

Pranešimą paskelbė: Guoda Stašaitytė, VšĮ Vilniaus Technologijų ir meno centras

Parašykite komentarą