Technologijos

„Alliance Ventures“ investuoja į „PowerShare“ siekdami išspręsti elektrinių transporto priemonių krovimo ir apmokestin

„Alliance Ventures“ („Renault-Nissan-Mitsubishi“) šiandien paskelbė
investuojantys į „PowerShare“ – elektros transporto priemonių (EV) krovimo platforma Kinijoje. „PowerShare“ suteikia vairuotojams, krovimo stotelių operatoriams ir energijos tiekėjams racionalizuotą vientisą patirtį. Ji siūlo debesų sistemą, leidžiančią tiekėjams stebėti paklausą įkrovimo stotyse.

„PowerShare“ yra naujausia aljanso investcija į industrijos vystymąsi ir verslumą.

François Dossa, „Alliance Global“ viceprezidentas, „Ventures“ ir „Open Innovation“, sakė: „PowerShare patirtis atitinka Aljanso tikslus išlaikyti lyderio poziciją elektrinių automibilių rinkoje. Tam turime įkurti tvirtą infrastruktūros tinklą ir tikimės, kad „Powershare“ technologija padės tai padaryti. Be to, „PowerShare“ bazė yra Kinijoje, o tai padeda sutelkti dėmesį į šią rinką, kuri yra mūsų numatytasis strateginis centras elektrinių automobilių rinkoje.

„PowerShare“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Ethan Zhu pridūrė: „„PowerShare“ yra technologijų startuolis. Per pastaruosius ketverius metus sukaupėme nemažą patirtį šioje srityje bendradarbiaudami su šalies ir užsienio automobilių gamintojais, automibilių krovimo stotelių operatoriais ir energijos tiekėjais.per pastaruosius ketverius metus apmokestinti polių gamintojus. Ši „Alliance Ventures“ investicija leis eiti toliau ir greičiau plėtojant rinkas ir tyrinėti naujus verslo modelius pasauliniame eletronių transporto priemonių versle. Mes tikimės glaudžiai bendradarbiauti su „Renault-Nissan-Mitsubishi“ ir augti drauge.

Parašykite komentarą