Kelionės

Aktyvus poilsis plaukiant baidarėmis

Atėjus vasarai padidėja susidomėjimas baidarių nuoma. Daugelis įmonių organizuoja poilsį savo darbuotojams. Užsakomos baidarės ir keliaujama į gamtą. Aktyvus poilsis yra vienas geriausių atsipalaidavimo būdų. Pirmiausia tai nėra nuobodu. Ne vienas poilsiautojas susiduria su problema, kuomet poilsis pradeda varginti. Šiuo atveju aktyvus poilsis tai ko ieško ne vienas poilsiautojas. Norint pabėgti nuo miesto šurmulio rekomenduojame rinktis kelių dienų plaukimą baidarėmis. Kiek kainuoja baidarių nuoma? Viskas priklauso nuo kompanijos kurioje nuomosite baidares. Lietuvoje turime daug kompanijų, kurios teikia tokias paslaugas. Tiek žemaitijoje, tiek aukštaitijoje yra daug upių, kuriomis rekomenduojama plaukti. Tiems, kas nėra nei karto plaukę su baidarėmis, pirmiausia rekomenduojama išbandyti kelių valandų plaukimus. Taip jūs susipažinsite su baidarių sportu ir galėsite pasimėgauti gamta. Kelių dienų plaukimas skirtas tiems, kas jau yra pažengę ir pilnai supranta, kaip reikia valdyti baidarę. Kuomet plaukiama kelias dienas, tai reikalauja daug jėgų ir ištvermės, todėl toks sportas tinka ne kiekvienam.

Ar verta nuomotis baidares, o gal nusipirkti savo?

Vėl gi viskas priklausys nuo to, kaip dažnai jus plaukiojate. Jeigu baidarėmis plaukiate reguliariai, tai tikriausiai jums bus naudingiau nusipirkti baidarę ir plaukioti neskaičiuojant laiko. Aišku, baidarės ne mažai kainuoja. Jų kainos priklauso nuo baidarės tipo ir konkretaus jų modelio. Lietuvoje galima rasti ne vieną baidarėmis prekiaujančią parduotuvę. Dažniausiai tai įmonės, kurios užsiima aktyvaus laisvalaikio priemonių pardavimu. Tiems, kas vis dar negali apsispręsti pirkti ar nuomoti, reikėtų paskaičiuoti kiek gi kainuoja baidarė ir padalinti iš nuomos kainos. Taip matysite kiek kartų nuplaukus jūsų baidarė atsipirks. Suprantama, jeigu jūs retai plaukiojate, tuomet tikrai neverta pirkti baidares. Geriau nuomotis.

Lietuvoje baidarių sportas klesti. Jau ne pirmus metus įmonės nuomoja baidares ir vis daugiau klientų ieško tokių paslaugų. Ko gero nėra nieko geriau, kaip su draugų kompanija atsipalaiduoti plaukiant upe kelias dienas. Tik kiekvienam plaukimui reikia pasiruošti. Rekomenduojama įsigyti tam pritaikytus drabužius, nes taip bus patogiau plaukioti. Kaip išsirinkti maršrutą? Daugelis įmonių, kurios užsiima tokia veikla siūlo įvairius maršrutus ir kiekvienas klientas randa jam labiausiai patinkantį plaukimo maršrutą. Jeigu peržvelgsite įmonių internetines svetaines, tai juose rasite visą pilną informacija apie plaukimą baidarėmis.

 

 

Parašykite komentarą