Studijos

Akademija Stipri Šeima pradeda ruošti sužadėtinius ilgalaikei, laimingai santuokai

VšĮ Pažangūs sprendimai parengė programą Stipri Šeima ir skelbia apie praktinius mokymus sužadėtiniams ir pradėjusiems gyventi kartu bei norintiems pasirengti Ilgalaikei ir Laimingai Santuokai.

Skyrybų statistika nekinta – beveik kas antra pora po 13 bendro gyvenimo metų išsiskirs. Bendrasis ištuokų rodiklis 1000-čiui gyventojų lieka stabilus (svyruoja apie 3,2) pastaruosius 25 metus (žiūr. 1 pav.).

1 pav. Bendrojo ištuokų rodiklio dinamika 1994-2020 m. (Statistikos departamento duomenys)
Žvelgdami į šią statistiką, galime konstatuoti tik vieną išvadą – Toks sužadėtinių parengimas santuokai, koks egzistuoja dabar, yra visiškai neveiksmingas! Negana to, toks didelis skyrybų mastas visiems mokesčių mokėtojams kainuoja apie 220 milijonų Eurų kasmet.
Šakninė skyrybų problemos priežastis – sužadėtinių nemokėjimas kurti  ILGALAIKIŲ lygiavertės partnerystės santykių.
Šiandien kuriame santuokas pasikliaudami jausmais ir tikimės būti laimingi iki gyvenimo pabaigos. Tačiau, kaip rodo statistika, vien tikėjimo nepakanka. Reikia mokėti ne tik sukurti, bet ir išsaugoti darnius santykius poroje iki gyvenimo pabaigos.

Sprendžiant skyrybų problemą buvo sukurta Sutuoktinių parengimo ilgalaikei, laimingai santuokai programa Stipri Šeima. Jos tikslas – suformuoti gerus sužadėtinių gebėjimus kurti lygiavertę partnerystę. Gebėjimams suformuoti tik žinių nepakanka. Reikia mokėti tas žinias pritaikyti praktiškai. Todėl buvo pasirinkta akademinio mokymo forma – gautų žinių praktinis pritaikymas savo tarpusavio santykiams.

Akademijoje Stipri Šeima, sužadėtiniai ir sutuoktiniai bus mokomi šių įgūdžių: bendrauti taikiai, spręsti konfliktus abipusio laimėjimo būdu, suteikti ir patirti abipusį seksualinį pasitenkinimą, sutarti dėl vaikų užimtumo bei ugdymo, namų priežiūros, pajamų ir turto valdymo bei bendro gyvenimo tikslų.

Programos trukmė- 7 mėn. Apimtis: 107 ak. val. t.sk. 72 proc. laiko sudaro praktiniai užsiėmimai.
Be šių gebėjimų neįmanomi ilgalaikiai ir laimingi sutuoktinių santykiai iki gyvenimo pabaigos.

Programos Stipri Šeima autorius – porų psichologas, konsultantas, lektorius, šeimų išsaugojimo ekspertas Mykolas Truncė. Šioje programoje realizuojama jo paties santuokinio gyvenimo patirtis bei 10 metų patirtis mokant poras gyventi darnoje.

Baigę programą gebės sukurti Saugią Erdvę Poroje – ilgalaikės ir laimingos santuokos pagrindą.
Akademijos Stipri Šeima mokymai 2021-2022 m. sezonui prasideda nuo rugsėjo. Sužinokite daugiau ir registruokitės ČIA.

Pranešimą paskelbė: Mykolas Truncė, Mykolas Truncė

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą