Verslas

„airBaltic“ žiemos metu vykdys du kasdienius skrydžius į Palangą

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad artėjantį žiemos sezoną, prasidėsiantį spalio pabaigoje, ir toliau atliks du kasdienius skrydžius tarp Palangos ir Rygos.

„Maršrutas tarp Palangos ir Rygos praėjusį žiemos sezoną sulaukė didelio žmonių susidomėjimo ir palankaus vertinimo, todėl atsižvelgdami į tai, ateinantį žiemos sezoną nusprendėme pridėti dar tris papildomus kassavaitinius skrydžius šia kryptimi. Tai dar labiau pagerins susisiekimą tarp iš Palangos ir į ją“, – sako „airBaltic“ tinklo valdymo vyresnysis viceprezidentas Wolfganas Reussas.

Augantis Palangos oro uosto pasiekiamumas ir rezultatai patvirtina, kad strategiškai teisingai pasirinktos oro uosto plėtros kryptys.

„Lietuvos oro uostai nuolat siekia gerinti Lietuvos bei Klaipėdos regiono pasiekiamumą oro transportu ne vien turizmo, bet ir verslo keleiviams. Augantis verslo skrydžių poreikis Klaipėdos regione tapo tvirtu pagrindu plėtoti partnerystę, todėl Lietuvos oro uostai sėkmingai baigė derybas su „airBaltic“ oro bendrove dėl skrydžių dažnumo didinimo. Papildomas skrydžių dažnumas suteiks dar geresnes galimybes pasiekti didžiausius Europos verslo centrus“, –sako Lietuvos oro uostų aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

Jau dešimtmetį esantis tiesioginis susisiekimas su Ryga, išlieka viena svarbiausių jungčių ne tik visam regionui, bet ir Vakarų Lietuvai.

„Skrydžių dažnių augimas neabejotinai leis Klaipėdos regionui būti dar geriau ir patogiau pasiekiamu, bet ir prisidės prie palankesnės turizmo ir investicinės aplinkos kūrimo. Džiaugiamės, kad galėdami pristatyti oro linijoms regiono pranašumus bei lūkesčius, matome, jog maži, bet reikšmingi pokyčiai jau vyksta. Tai dar vienas svarbus bendro darbo rezultatas“, –kalbėjo asociacijos „Klaipėdos regionas” vykdančioji direktorė Klaudija Kionies.

„airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietų kainas galima rasti benndrovės tinklalapyje www.airbaltic.com

„airBaltic“ iš Vilniaus siūlo tiesioginius skrydžius į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių, Taliną taip pat jungiamuosius skrydžius per Rygą.

„airBaltic”iš viso aptarnauja per 70 kelionių maršrutų iš Rygos, Vilniaus ir Talino, ir siūlo didžiausią maršrutų pasirinkimą bei patogų susisiekimo tinklą su Europa, Skandinavija, NVS ir Vidurio Rytais. 

2019 m. vasaros sezonui „airBaltic“ atidarė naujas kryptis iš Rygos į Dubliną, Štutgartą, Lvovą, Kosą ir Menorką.

airBaltic” tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Tai punktualiausia oro linijų bendrovė Europoje, vykdanti skrydžius daugiau nei 70 krypčių, siūlydami didžiausią maršrutų įvairovę ir patogų susisiekimą per Rygą pasiekiant Europą, Skandinaviją, NVS  ir Vidurio Rytus.

Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 80,05 % akcijų, o Lars Thuesen per jam priklausančią įmonę Aircraft Leasing 1 SIA valdo apie 20 % akcijų.

„airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 38 orlaiviai: 18 Airbus 220-300 orlaivių, 8 –  Boeing 737, 12 – Bombardier Q400Next Gen.

„airBaltic“yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. 2017-aisiais oro linijų bendrovė pelnė CAPA regioninių oro linijų apdovanojimą. Kai 2018-aisiais metais „airBaltic“pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu”. „airBaltic“buvo išrinkta punktualiausia oro linijų bendrovė pasaulyje 2014, 2015, 2016, 2017 metais.

Pranešimą paskelbė: Silvija Kuprionytė, Integrity PR

Parašykite komentarą