Transportas

„airBaltic“ vyksta Atvirų durų dienos naujų darbuotojų paieškai

„airBaltic“ paskelbė pirmąją Atvirų durų iniciatyvą, kuri vyks kovo ir balandžio mėnesiais. Šiuo renginiu siekiama surasti jaunų specialistų, norinčių prisijungti prie „airBaltic“ komandos pagal vykdomą verslo plėtros planą „Horizon 2021“.

„Horizon 2021“ verslo planas įgauna pagreitį. Jau per pirmuosius du 2016 metų mėnesius jaučiame keleivių skaičiaus augimą. Taip pat 2016 metais laukiame atvykstant mūsų naujųjų „CS300“ lėktuvų, praplėtėme „airBaltic“ maršrutus ir pasiūlėme geresnį susisiekimą visame Baltijos regione. Natūralu, kad mes norime pakviesti jaunus talentus prisijungti prie šios unikalios plėtros, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martin Grauss.

Iniciatyvoje kviečiami dalyvauti jauni specialistai, norintys dirbti kartu su apdovanojimus pelniusia „airBaltic“ lėktuvų įgula. Todėl, kovo ir balandžio mėnesiais „airBaltic“ kviečia motyvuotus asmenis apsilankyti bendrovės būstinėje Rygoje, Atvirų durų renginio metu, kuris prasideda kiekvieną trečiadienį, 13 val. Kandidatams iki vizito nereikia pildyti jokių paraiškos formų, tiesiog su savimi turėti gyvenimo parašymą, tapatybę patvirtinantį dokumentą ir atvykti į atranką.

Daugiau informacijos „airBaltic“ įdarbinimo svetainėje http://recruite.airbaltic.com/.

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo naujus tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html

Apie „airBaltic“: „airBaltic“ („Air Baltic Corporation“) – punktualiausios pasaulio oro linijos, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 24 lėktuvai – dvylika „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen” lėktuvų. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, inovatyvų ir pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. Dvejus metus iš eilės, 2014 m ir 2015 m., „airBaltic“ pripažinta punktualiausia tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

Parašykite komentarą