Transportas

„airBaltic“ socialinio tinklo nariams atskraidino nemokamų bilietų

Penkiems socialinio tinklo „Facebook“ fanams Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ bepilote skraidykle atskraidino dovanojamus skrydžių bilietus. Taip „airBaltic“ paminėjo tapusi pirmąja Baltijos šalių oro bendrove, kuri subūrė 100 tūkst. socialinio tinklo narių bendruomenę.
„Džiaugiamės tapę viena mėgstamiausių bendrovių „Facebook“ tinkle. „airBaltic“ patenka į novatoriškiausių pasaulyje oro bendrovių dešimtuką ir nuolat ieško naujų būdų su klientais bendrauti tiesiogiai. Fanai socialiniame tinkle mums yra labai svarbi klientų grupė, kuri internetu ar per mobiliuosius įrenginius išbando naujausias mūsų paslaugas”, – sako „airBaltic“ rinkodaros viceprezidentė Elina Pravė.
Sulaukusi šimtatūkstantojo „Facebook“ bendruomenės nario, „airBaltic“ burtų keliu išrinko kelis laiminguosius, kuriems bepilote skraidykle pristatė skrydžių bilietus. Be to, visiems fanams bendrovė išplatino specialius nuolaidų kuponus.
Socialiniame tinkle „Facebook“ oro bendrovė veikia nuo 2009 m. balandžio. Jame „airBaltic“ tiesiogiai bendrauja su klientais, specialiai jiems pritaiko savo paslaugas ir teikia konsultacijas. Be to, oro bendrovė naujausius pasiūlymus ir aktualias naujienas pirmiausia praneša savo fanams šiame socialiniame tinkle.
Neseniai „airBaltic“ pranešė, kad trečiąjį šių metų ketvirtį uždirbo 45,6 mln. litų (13,2 mln. eurų) pelno. Oro bendrovė viršijo išsikeltus tikslus ir pernai turėtą 92,3 mln. litų (26,72 mln. eurų) nuostolį per devynis mėnesius pakeitė didesniu nei 2,5 mln. litų (0,72 mln. eurų) grynuoju pelnu.
Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Artimųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.
Vaizdo įrašą, kaip buvo pristatyti skrydžių bilietai, galite peržiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=JAjSDmM_jFQ.
„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html
Apie „airBaltic“:
„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

Parašykite komentarą