Verslas

„airBaltic“ skrydžius iš Vilniaus į Paryžių ir Miuncheną vykdys visus metus

Latvijos oro linijos „airBaltic“ skelbia vėlyvą spalį prasidėsiančio žiemos sezono planus. „airBaltic“ toliau vykdys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Paryžių ir Miuncheną, taip pat ir žiemos metu.

„Tiesioginius skrydžius į Paryžių ir Miuncheną pristatėme tik šią vasarą, tačiau paklausa jau yra tokia didelė, kad galime į šiuos miestus skraidyti visus metus. Kartu su Abu Dabio kryptimi, siūlome didžiausią skrydžių įvairovę keliaujantiems verslo ir laisvalaikio reikalais į ir iš Baltijos šalių bei jų viduje“, – sakė „airBaltic“ tinklo valdymo vyresnysis viceprezidentas Wolfgang Reuss.

Papildomai žiemos laikotarpiu iš Rygos „airBaltic“ ir toliau vykdys skrydžius į Ženevą, Tamperę ir Geteborgą, o taip pat atnaujins skrydžius populiariomis slidinėjimo kryptimis – į Zalcburgą, Veroną ir Popradą Aukštuosiuose Tatruose. Taip pat „airBaltic“ padidins skrydžių iš Rygos į Londoną, Hamburgą,Prahą ir Varšuvą dažnumą.  

Nuo spalio 29 dienos „airBaltic“ keturis kartus per savaitę iš Rygos į Abu Dabį skraidys visiškai nauju „Bombardier CS300“ lėktuvu. Skrydžiai šia kryptimi bus vykdomi bendradarbiaujant su „Etihad Airways“.

Pilną „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galima rasti kompanijos internetinėje svetainėje www.airbaltic.com.

Skrydžio maršrutas

Skrydžio dažnis

Kaina*,

Basic

Kaina*,

Premium

Kaina*,

Verslo klasė

Vilnius – Paryžius

4  skrydžiai per savaitę

39 EUR

109 EUR

595 EUR

Vilnius – Miunchenas

3  skrydžiai per savaitę

39 EUR

99 EUR

539 EUR

Ryga – Abu Dabis

4  skrydžiai per savaitę

129 EUR

249 EUR

799 EUR

Ryga – Tamperė

5  skrydžiai per savaitę

79 EUR

119 EUR

425 EUR

Ryga – Ženeva

3  skrydžiai per savaitę

69 EUR

159 EUR

418 EUR

Ryga – Geteborgas

4  skrydžiai per savaitę

39 EUR

115 EUR

489 EUR

* Mažiausia kaina (į vieną pusę), įskaitant mokesčius rinkliavas ir aptarnavimo mokestį,  www.airBaltic.com, priklauso nuo užimtumo.

„airBaltic“ iš savo namų bazės Rygoje, Latvijoje skraido daugiau nei 60-ia krypčių. Iš visų šių taškų „airBaltic“ per Rygą siūlo patogų susisiekimą su Europa, Skandinavija, NVS šalimis bei Viduriniaisiais Rytais. Papildomai šiomis kryptimis „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Talino. 

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html

Apie „airBaltic“: „airBaltic („Air Baltic Corporation“) yra vienos punktualiausių oro linijos pasaulyje, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 80,05 proc. akcijų, o Lars Thuesen valdo beveik 20 proc. akcijų per jam priklausančią orlaivių nuomą „1 SIA“. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 30 lėktuvų – 7 „Bombardier CS300“ , 11 „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen“. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. Dvejus metus iš eilės, 2014 m ir 2015 m.,airBalticpripažinta punktualiausia tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

Daugiau informacijos:

Alise Briede

Korporatyvinės komunikacijos vadovė

A/S Air Baltic Corporation

Marupes reg.

Tehnikas street 3

Riga International Airport 

LV-1053 Riga, Latvia 

E-mail: pr@airbaltic.lv

Tel. (+371) 6720 7726

Pranešimą paskelbė : Agnė M. Pikšrytė, Integrity PR

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą