Verslas

„airBaltic“ skelbia apie partnerystę su „Stebby“: dar viena iniciatyva, gerinanti darbuotojų gerbūvį

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad visiems darbuotojams suteiks patobulintą ir platesnį sveikatos draudimą, taip pat naują sąrašą sveikatos paslaugų, iš kurio nuo šiol galės rinktis bendrovės darbuotojai. Be draudimo paketo, užmegzta partnerystė su didžiausiu Baltijos šalyse sveikatingumo paslaugų tiekėju „Stebby“. Bendradarbiavimas su šia bendrove leis sujungti darbuotojus su geriausiais sveikatos priežiūros ir sveikatingumo paslaugų tiekėjais jų vietovėje, tad paslaugos vartotojai lengvai ras ir užsisakys vizitus reikiamoms paslaugoms.

„Mūsų bendrovė rūpinasi savo darbuotojais. Kadangi darbuotojų sveikata ir gerovė yra svarbiausi prioritetai, džiaugiamės galėdami pasiūlyti įvairius privalumus, pritaikytus prie individualių poreikių. Suteikiame savo komandos nariams galimybę patiems kontroliuoti savo sveikatos priežiūrą ir sveikatingumą, o tai yra laimingo ir produktyvaus gyvenimo pagrindas. Bendradarbiaudami su „Stebby“ savo komandai teiksime geriausius įmanomus sveikatos sprendimus“, – teigia „airBaltic“ vyresnioji viceprezidentė žmogiškiesiems ištekliams Alina Aronberga.

„airBaltic“ suteikiami draudimo paketai darbuotojams užtikrina visapusišką sveikatos draudimą, įskaitant dantų ir regėjimo priežiūrą. Be to, naudodamiesi „Stebby“ paslaugomis, darbuotojai gali rinktis iš plataus paslaugų spektro, pritaikyto jų individualiems poreikiams. Nesvarbu, ar tai būtų joga, fitneso užsiėmimai, psichinės sveikatos konsultacijos, masažai, ar mitybos konsultacijos – visoje Europoje galima naudotis paslaugomis, skirtomis fizinei ir psichinei sveikatai stiprinti ir sveikai darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrai palaikyti.

„Spartūs pastarųjų metų pokyčiai paveikė bendrą žmonių gerovę, fizinę ir psichinę sveikatą. Atliekami tyrimai fiksuoja tendenciją, jog darbuotojai vis dažniau tikisi, kad darbdaviai į savo veiklos strategiją įtrauks ir sveikatingumo klausimus. Stresui ir perdegimui darbe pasiekus rekordines aukštumas, džiugu matyti, kad „airBaltic“ demonstruoja pavyzdį darbuotojų gerovės srityje ir aktyviai investuoja į darbuotojų poreikių tenkinimą. Visa „Stebby“ komanda džiaugiasi ir yra pasirengusi būti „airBaltic“ darbuotojų sveikatingumo partneriu“, – pažymi „Stebby“ generalinis direktorius Kęstutis Mackelis.

„Stebby“ padeda pasiekti įvairias sveiko gyvenimo alternatyvas. Ieškantys netoliese esančio sporto klubo, kineziterapeuto, sporto renginio ar atpalaiduojančios procedūros darbo kelionės metu gali tiesiog pasirinkti norimą paslaugą, o „Stebby“ pasirūpins likusiu procesu: nuo bilieto įsigijimo iki galimybės palikti atsiliepimą apie naudotą paslaugą.

Bendrovės paslaugomis naudojasi daugiau nei 150 tūkst. sveikatingumo entuziastų, 2 tūkst sveikatos paslaugų teikėjų, kurie siūlo 7 tūkst. sveikatingumo paslaugų. Daugiau informacijos rasite adresu https://stebby.eu/.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 70 krypčių, Europoje, Skandinavijoje, NVS ir Artimuosiuose Rytuose. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

 

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2,2 tūkst. darbuotojų. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 39 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą ir geriausios oro transporto bendrovės Rytų Europoje 2022 m. titulą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,96 proc. akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,04 proc. akcijų.

Aviacijos pramonė Latvijoje netiesiogiai sukuria beveik 30 000 darbo vietų, o milijonai žmonių keliauja per Rygą ir dar daugiau atvyksta į Latviją. Kasmet užsienio turistai Latvijoje išleidžia daugiau kaip 750 mln. eurų. Sužinokite daugiau:

https://blog.airbaltic.com/airbaltic-an-asset-for-the-national-economy-of-latvia/.

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR

Parašykite komentarą