Transportas

„airBaltic” pradės skraidyti iš Rygos į Hanoverį

Didžiausia Baltijos šalyse oro bendrovė „airBaltic” pasiūlys naują tiesioginį reisą į Vokietijos miestą Hanoverį. Skrydžiai bus pradėti nuo gruodžio 15 d.

„airBaltic” į Hanoverį skraidins penkis kartus per savaitę – pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Keleiviai vyks lėktuvu „Fokker 50”, skrydis truks nepilnas tris valandas (2 val. 55 min.). Skrydžio į vieną pusę bilieto kaina – nuo 25 latų (122,5 litų), įskaitant mokesčius. Daugiau informacijos apie skrydžius galima rasti bendrovės „airBaltic” interneto svetainėje adresu www.airbaltic.lt.

Hanoveris įsikūręs ant Leinės upės kranto ir tai vienas žaliausių Vokietijos miestų. Hanoveris žymus pasaulyje didžiausiu parodų kompleksu, kur nuolat vyksta tarptautinės parodos, pavyzdžiui, pripažinta pasaulyje informacinių technologijų ir komunikacijų paroda „CeBIT”. Šiame mieste įsikūręs vienas įspūdingiausių zoologijos sodų Europoje. Hanoveryje yra gražių parkų, botanikos sodų, žavus senamiestis. Kasmet ten vyksta viena didžiausių šalies ir pasaulio alaus švenčių – „Oktoberfest”.

„airBaltic” šiuo metu keleivius skraidina iš Vilniaus ir Rygos oro uostų į keturis Vokietijos miestus: sostinę Berlyną, Diuseldorfą, Hamburgą ir Miuncheną, taip pat vykdomi skrydžiai iš Liepojos į Hamburgą.

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 m. Latvijos valstybei priklauso 52,6 proc., SAS – 47,2 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic” lėktuvų parką sudaro dvidešimt šeši lėktuvai: dešimt „Boeing 737 – 500”, šeši „Boeing 737-300”, du „Boeing 757-200” ir aštuoni „Fokker 50” lėktuvai. „airBaltic” tiesiogiai skraidina iš dviejų Baltijos šalių sostinių – Rygos ir Vilniaus, taip pat siūlo tiesioginius skrydžius tarp Kaliningrado ir Kopenhagos, Liepojos ir Hamburgo, Liepojos ir Kopenhagos.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Evelina Stankevičiūtė
Projektų vadovė
Integrity PR

Parašykite komentarą