Transportas

„airBaltic“ mini maršruto Vilnius-Stokholmas dešimtmetį

Šią savaitę Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ švenčia skrydžio maršruto Vilnius-Stokholmo Arlandos oro uostas dešimties metų jubiliejų.

„Mūsų verslo planu „Horizon 2021“ siekiame per artimiausius penkerius metus padidinti tiesioginių skrydžių iš Vilniaus ir Talino skaičių iki 11. Džiaugiamės, kad nuo sėkmingos restruktūrizacijos ir pelningumo pasiekimo trejus metus iš eilės, tobuliname susisiekimą su Lietuvos sostine. Tą su maršrutais, kurių didelė paklausa, darysime ir toliau“, – sako „airBaltic“ Vyresnysis Susisiekimo Viceprezidentas Wolfgang Reuss.

Skrydį maršrutu Vilnius-Stokholmas „airBaltic“ pristatė 2006 m. kovo 26 d. Siekiant atitikti rinkos poreikius šiais metais skrydžių bendrovė patobulino jau veikiančias paslaugas Vilniuje ir balandžio 18 d. pradės vykdyti naują tiesioginį skrydį Vilnius-Talinas, taip sustiprinant susisiekimą Baltijos regione.

Skrydžio maršrutas Skrydžio dažnis Pradžios data Kaina*, Paprastas Kaina*,
Premium Kaina*
Verslo klasė
Vilnius – Stokholmas 6 skrydžiai per savaitę Jau vykdomi 29 EUR 105 EUR 485 EUR
Vilnius – Berlynas 4 skrydžiai per savaitę Jau vykdomi 29 EUR 115 EUR 489 EUR
Vilnius – Amsterdamas 7 skrydžiai per savaitę Jau vykdomi 75 EUR 125 EUR 469 EUR
Vilnius – Ryga 5 skrydžiai per dieną Jau vykdomi 15 EUR 105 EUR 249 EUR
Vilnius – Talinas 10 skrydžių per savaitę 2016 balandžio 18 d. 29 EUR 125 EUR 249 EUR
* Mažiausia kaina, įskaitant oro uosto mokesčius, rinkliavas ir aptarnavimo mokestį, visas skrydžių šia kryptimi sąrašas interneto svetainėje www.airbaltic.com.

Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo naujus tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html

Apie „airBaltic“: „airBaltic“ („Air Baltic Corporation“) – punktualiausios pasaulio oro linijos, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 24 lėktuvai – dvylika „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen” lėktuvų. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, inovatyvų ir pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. Dvejus metus iš eilės, 2014 m ir 2015 m., „airBaltic“ pripažinta punktualiausia tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

Parašykite komentarą