Transportas

„airBaltic“ klientų pasitenkinimas bendrovės paslaugomis pasiekė piką

Išsamios keliautojų apklausos rezultatai parodė, kad Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ pasiekė aukščiausius klientų pasitenkinimo reitingus per pastaruosius trejus metus.

„Mūsų klientų pasitenkinimas „airBaltic“ siūlomomis paslaugomis pasiekė piką. Visos mūsų klientų grupės džiaugiasi svarbiais paslaugų patobulinimais – užsieniečiai lanko Baltijos regioną, lietuviai, latviai ir estai skraido tiesioginiais skrydžiais į Vakarų šalių sostines, keliautojai renkasi Rygos oro uostą kaip tranzitinį tašką, o įmonės, verslo keliautojai renkasi mūsų didelio dažnio skrydžius“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martin Gauss.

Klientai pabrėžė tokias stiprybes kaip „airBaltic“ tvarkaraščiai, patogus airBaltic.com tinklalapis, įspėjimai apie skrydžius, registracijos skrydžiams priminimai, profesionalus ir draugiškas aptarnavimas. Apklausos duomenys rodo, kad klientai pageidautų palankesnių bilietų kainų. Į tai „airBaltic“ jau atsakė šiais metais ženkliai jas mažindama ir pasiūlydama savo klientams skrydžius nuo 15 Eur. Vėliau šiais metais pristačius naujus „Bombardier CS300“ lėktuvus, „airBaltic“ taip pat patobulins tokias paslaugų sritis kaip patogus sėdėjimas ir vieta rankiniam bagažui.

Klientų pasitenkinimo tyrime, kurį atliko tyrimų agentūra „TNS Latvia“ naudojant TRI*M tyrimų metodologiją, dalyvavo 1610 „airBaltic“ klientų iš pagrindinių Europos, Rusijos ir NVS šalių rinkų. Šiais metais visi privatūs klientai parodė teigiamą, 6 taškų padidėjimą (vietinių: +6 taškai, užsienio: +4 taškai, tranzitinių keleivių: +2 taškai). Verslo klientų pasitenkinimas „airBaltic“ paslaugomis išaugo 8 taškais, o verslo partnerių, tokių kaip turizmo agentūros, pasitenkinimas per pastaruosius metus padidėjo net 16 taškų.

Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų į Stokholmą, Berlyną, Amsterdamą, Rygą, Taliną. Taip pat bendrovė siūlo naujus tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos bei Baltijos šalių kurorto Heringsdorfe.

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html
Apie „airBaltic“: „airBaltic“ („Air Baltic Corporation“) – punktualiausios pasaulio oro linijos, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 80,05 proc. akcijų, Ralf-Dieter Montag-Grimes valdo beveik 20 proc. akcijų per jam priklausančią orlaivių nuomą „1 SIA“. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 24 lėktuvai – 12 „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen” lėktuvų. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, inovatyvų ir pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. Dvejus metus iš eilės, 2014 m ir 2015 m., „airBaltic“ pripažinta punktualiausia tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą