Verslas

„airBaltic“ ketina įdarbinti 50 technikų

Latvijos oro linijos „airBaltic“ tęsia plėtrą. 2019-aisiais bendrovė ketina pritraukti 50 technikų savo techninės priežiūros stotims tarptautiniame Rygos ir Talino oro uostuose.

„Mes tobuliname savo techninės priežiūros galimybes ir iki metų pabaigos patys planuojame atlikti Airbus A220-300 C patikras. Be to, jau atliekame visų mūsų lėktuvų linijų priežiūrą ir A patikras“,–teigia „airBaltic“ Techninių Operacijų vyresnysis viceprezidentas Andris Vaivads.

„airBaltic“ iki 2024 metų planuoja įsigyti iki 80 „Airbus A220-300 ir turi tam aiškų planą. „Kadangi mūsų lėktuvų parkas pasipildo moderniais orlaiviais, prisijungimas prie mūsų komandos vestų prie įdomių karjeros galimybių tiek jauniems, tiek patyrusiems profesionalams“, – priduria A. Vaivads.

„airBaltic“ ieško technikų, turinčių įvairios patirties. Kiekvienam sėkmingai praėjusiam atranką kandidatui bendrovė užtikrina karjeros kelią. Oro linijos įdarbins nesertifikuotus ir sertifikuotus orlaivių technikus, mechanikus. „airBaltic“ taip pat nori įdarbinti technikus-studentus nuo antrų jų studijų metų.

Daugiau informacijos ir galimybę pateikti prašymą darbui rasite https://www.airbaltic.com/technicians/.

Darbuotojams iš svečių šalių „airBaltic“ suteikia bilietus trumpam grįžti namo. Taip pat „airBaltic“ užtikrina visus reikiamus mokymus, reikalingus darbui atlikti.

Nuo 2007-ųjų „airBaltic“ įvairiuose nacionalinėse tyrimuose ir apklausose buvo vertinami tarp geriausių darbdavių. Pagal visoje šalyje atliktą apklausą, kurią atliko įdarbinimo agentūra „CV-Online Latvia“, „airBaltic“ 8-erius metus iš eilės  buvo išrinkti geriausiu darbdaviu transporto ir logistikos sektoriuje. „airBaltic“ yra įdarbinę virš 1500 profesionalų iš 30 valstybių.

airBaltic” tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Tai punktualiausia oro linijų bendrovė Europoje, vykdanti skrydžius daugiau nei 70 krypčių, siūlydami didžiausią maršrutų įvairovę ir patogų susisiekimą per Rygą pasiekiant Europą, Skandinaviją, NVS  ir Vidurio Rytus.

Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 80,05 % akcijų, o Lars Thuesen per jam priklausančią įmonę Aircraft Leasing 1 SIA valdo apie 20 % akcijų.

„airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 34 orlaiviai: 14 Airbus 220-300 orlaivių, 8 –  Boeing 737, 12 – Bombardier Q400Next Gen.

„airBaltic“yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. 2017-aisiais oro linijų bendrovė pelnė CAPA regioninių oro linijų apdovanojimą. Kai 2018-aisiais metais „airBaltic“pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu”. „airBaltic“buvo išrinkta punktualiausia oro linijų bendrovė pasaulyje 2014, 2015, 2016, 2017 metais.

Pranešimą paskelbė: Silvija Kuprionytė, Integrity PR

Parašykite komentarą