Transportas

„airBaltic“ įgula – viena stilingiausių

Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ įgula pripažinta viena stilingiausių pasaulyje. Tai paskelbė pirmaujantis gyvenimo būdo ir stiliaus žurnalas Japonijoje „Ginza“, įvertinęs visų pasaulio stiuardų aprangas.

Mados žurnalas „Ginza“, kuris yra leidžiamas vienoje didžiausią patirtį sukaupusių Japonijos spaustuvių – „Magazine House“, „airBaltic“ įgulos uniformą įvertino kaip vieną iš 12 stilingiausių pasaulyje. Šiame sąraše taip pat atsidūrė tokios oro linijų gigantės kaip „Singapore Airlines“, „Emirates“, „British Airways“, „Thai Airways“ ir „Quantas“.

Oro bendrovės „airBaltic“ įgulai uniformas kūrė Latvijos dizaineriai „Natalija Jansone“ ir „Davids“. Uniformose vyrauja bendrovės „airBaltic“ korporatyvinės spalvos – tamsiai mėlyna ir ryškiai žalia. Dizaineriai siekė pabrėžti įgulos profesionalumą ir sukurti stilingus, patogius bei praktiškus drabužius.
Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.
Daugiau informacijos apie žurnalą „Ginza“ http://magazineworld.jp/ginza/201.

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html

Apie „airBaltic“:
„Air Baltic Corporation“ („airBaltic“) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“ prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010

Parašykite komentarą