Transportas

„Air Lituanica“ ir „airBaltic“ bendradarbiaus veždamos keleivius į Amsterdamą

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ ir „airBaltic“ bendradarbiaus vykdant skrydžius į Amsterdamą. Iš Vilniaus oro uosto skrydžiai bus vykdomi 8 kartus per savaitę, t. y. kiekvieną dieną, o sekmadieniais – du kartus per dieną, ryte ir vakare.

„Užtikrinant tiesioginį susisiekimą, svarbus yra skrydžių dažnis, o dažnis tampa dar svarbesnis, kuomet skrendama jungiamaisiais skrydžiais“, – sako „Air Lituanica“ Komercijos direktorius Simonas Bartkus

„Air Lituanica“ skrydžius vykdys pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais vakare, o „airBaltic“ – ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais apie pietus. „Air Lituanica“ lėktuvai ryte iš Vilniaus kils 6.50 val., o sekmadienį vakare – 17.30 val. „airBaltic“ skrydžių laikas iš Vilniaus į Amsterdamą 14 val. 40 min. Bilietus galima įsigyti per abiejų kompanijų bilietų platinimo kanalus į visus 8 savaitinius skrydžius.

„Vienas iš trijų keleivių skrenda į Amsterdamą tik kaip į tarpinį oro uostą ir toliau tęsia savo kelionę. Mūsų tvarkaraštis yra patogus ne tik keliaujantiems į Amsterdamą, bet ir keliaujantiems po visą pasaulį,“ – komentuoja „airBaltic“ Komercijos direktorius Christophe Viatte.
„Air Lituanica“ skrydžius pradėjo 2013 m. birželio 30 d., šiuo metu yra pervežusi daugiau nei 150 tūkst. keleivių, iš Vilniaus oro uosto taip pat skrenda į pagrindinius Briuselio, Berlyno, Prahos, Miuncheno, Paryžiaus, Talino, Bilundo oro uostus. „airBaltic“ yra akcinė bendrovė, įsteigta 1995 metais. Pagrindinis akcininkas Latvijos valstybė, turinti 99.8 proc. akcijų. 2013 metais airBaltic skraidino daugiau kaip 2.95 mln. keleivių.

Parašykite komentarą