Verslas

Advokatų kontoros „bnt attorneys in CEE“ ir „BSJP“ suvienijo jėgas, tapdamos viena didžiausių tarptautinių advokatų kontorų Vidurio ir Rytų Europoje

Viena pirmaujančių tarptautinių verslo teisės advokatų kontorų, turinti 10 biurų Vidurio ir Rytų Europoje – „bnt attorneys in CEE“, susijungė su viena iš Lenkijos teisinių paslaugų lyderių – advokatų kontora „BSJP“, siekiant teigiamos sinergijos teisinių paslaugų rinkoje nuo Talino iki Sofijos.

Šiuo žingsniu „bnt attorneys in CEE“ įgyvendina seniai puoselėtą tikslą – stiprinti savo pozicijas vienoje iš strateginių rinkų. „bnt attorneys in CEE“ nuo 2005 m. Lenkijos rinkoje veiklą vykdo per savo Varšuvos biurą „bnt Neupert Zamorska & Partnerzy”. Dabar daugiau nei 100 darbuotojų komandą turinti Lenkijos kontora bus didžiausia „bnt attorneys in CEE“ kontora Europoje. Po susijungimo „bnt attorneys in CEE“ partneriai Domnika Wągrodzka, Małgorzata Zamorska, Martin Neupert ir Daniel Göẞling prisijungs prie „BSJP“ Varšuvos biuro. Naujoji kontora Lenkijoje dirbs su jungtiniu prekės ženklu BSJP | bnt.

Po susijungimo „BSJP“ taps didžiausia advokatų kontora Lenkijoje, turinčia biurus Vidurio ir Rytų Europoje. Atsižvelgiant į augantį Lenkijos verslo tarptautiškumą ir tarptautinių investicijų plėtrą Lenkijoje, integracija į „bnt attorneys in CEE“ padidins „BSJP“ tarptautinių paslaugų pasiūlą ir atvers galimybes tapti užsienio, vietos ir regioninių investicijų plėtros centru. 

Daugiau nei dvidešimties metų patirtis teikiant teisines paslaugas klientams, puikūs vertinimai autoritetingiausiuose pasaulio teisinių paslaugų reitinguose rodo, kad, „bnt attorneys in CEE“ ir „BSJP“ yra patikimi patarėjai užsienio investuotojams ir tarptautinėms korporacijoms, teikiantys konsultacijas vietine kalba ir suprantantys skirtingas verslo ir teisines kultūras. Sujungus šias advokatų kontoras, be kita ko, išsiplės teisinių paslaugų sritys, siūlomos esamiems ir būsimiems klientams. 

Džiaugiamės galėdami suvienyti jėgas su „BSJP“ didžiausioje Vidurio ir Rytų Europos šalių rinkoje. Turėdami tokį gerai žinomą partnerį, padidinsime bendrą verslo potencialą visose jurisdikcijose ir savo klientams teiksime dar geresnes paslaugas, – sako Margareta Sovova, „bnt attorneys in CEE” vadovaujanti partnerė. 

Didžiuojamės galėdami sukurti kažką naujo ir unikalaus tiek Vidurio ir Rytų Europos regione, tiek vietos mastu: regioninę advokatų kontorą, turinčią stiprius vietos dalyvius visose šalyse, kuriose ji veikia, ir pirmąją tokią didelę Lenkijos advokatų kontorą su tokia geografine sklaida, – pabrėžia „BSJP“ partneris Dag Nilsson. 

Po susijungimo advokatų kontoros savo klientams galės pasiūlyti daugiau nei 200 užsienio kalbomis bendraujančių specialistų 13-oje biurų 9 Europos Sąjungos valstybėse, įskaitant 4 strategiškai svarbius biurus Lenkijoje (Varšuvoje, Gdanske, Katovicuose ir Poznanėje), dirbančius su klientais ne tik Vidurio, Rytų ir Pietryčių Europoje, tačiau taip pat vokiškai bei prancūziškai kalbančiose šalyse bei Skandinavijos regione. 

Daugiau informacijos rasite interneto svetainėse www.bnt.eu ir www.bsjp.pl. 

Autorinės teisės: BSJP bnt Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Zamorska Sp.k. 

Jei turite klausimų, kreipkitės į:

Frank Heemann (frank.heemann@bnt.eu)

Yvonne Goldammer (yvonne.goldammer@bnt.eu)

Pranešimą paskelbė: Yvonne Goldammer, Bnt Heemann advokatų profesinė bendrija

Parašykite komentarą