Verslas

„Action Global Communications“ pelnė du SABRE apdovanojimus

Žinių ir karjeros platforma ryšių su visuomene profesionalams „The Holmes Report“ šiemet Berselonoje dviem SABRE apdovanojimais pagerbė ryšių su visuomene agentūrų grupę „Action Global Communications“. Šios grupės dalimi yra ir Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje veikiančios ryšių su visuomene agentūros „Consensus PR“.

Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos SABRE apdovanojimai yra vieni iš didžiausių pasaulyje ryšių su visuomene apdovanojimų.

Kompanijos įkūrėjas Tony Christodoulou pelnė SABRE apdovanojimą už išskirtinius asmeninius pasiekimus – už viso gyvenimo nuopelnus ryšiams su visuomene ir novatorišką požiūrį į ryšių su visuomene verslą.

„Per keturiasdešimt metų, nuo tada, kai pradėjau „Action“ veiklą, siekiau kuo geriau patenkinti klientų, kurie mums patikėdavo savo prekės ženklo reputaciją, lūkesčius. Net besikeičiant šios verslo šakos situacijai, kai kurie dalykai liko tokie patys. Didžiuojuosi, kad dėmesys kliento interesams iki šiol yra svarbiausias mūsų darbe, – sakė Tony Christodoulou. – Šiuo apdovanojimu dalinuosi su savo žmona, vaikais, artimaisiais, savo komanda, kurią sudaro per 300 žmonių, taip pat kolegomis iš kompanijos filialų Rytų Europoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje.“

Per SABRE ceremoniją kompanija „Action“ taip pat pelnė Viduržemio jūros regiono metų konsultanto titulą už lyderio pozicijas ir iniciatyvą plėstis į naujas rinkas.

„Labai džiaugiamės šiuo apdovanojimu, nes Viduržemio jūros regionas yra mūsų namai ir būstinė, iš kurios išaugome į tarptautinį tinklą, kuriuo dabar ir esame“, – sakė vienas iš kompanijos direktorių Chrisas Christodoulou.

„The Holmes Report“ yra pagrindinis naujienų, žinių ir karjeros informacijos šaltinis ryšių su visuomene profesionalams. Šiemet jame jau buvo publikuotas straipsnis apie Tonį Christodoulou.

„Action Global Communications“ tinklo įmonė „Consensus PR“ Lietuvoje veikia nuo 2000 m.

„Action Global Communications“ biurai ir filialai yra įsikūrę Centrinėje ir Rytų Europoje, Rusijoje, NVS šalyse, Centrinėje Azijoje, Viduriniuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Viduržemio jūros regione. Šis tinklas turi geras pozicijas pasaulio ekonomikos augimo varikliu vadinamose augančiose rinkose. Įmonių grupė per daugiau nei 40 savo veiklos metų išliko nepriklausoma, teikia visas ryšių su visuomene paslaugas ir konsultacijas. Įmonių tinklas pasitelkia novatoriškas ir veiksmingas idėjas, kurios padeda nuolat tobulinti šalies ir tarptautinių klientų reputaciją.

***

1 nuotrauka: „Action Global Communications“ atiteko Viduržemio jūros regiono metų konsultanto apdovanojimas iš Paulo Holmeso, „The Holmes Group“ įkūrėjo, rankų

2 nuotrauka: „Action Global Communications“ įkūrėjas Tony Christodoulou gavo SABRE apdovanojimą už išskirtinius asmeninius pasiekimus

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą