Teisėsauga, kriminalai

A. Bilotaitė: neapykantos kurstymas Lietuvai  šventą vienybės dieną nepateisinamas

Laisvės dienos minėjimo renginiuose dalyvavusi vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė sako, kad šventą vienybės ir padėkos laisvės gynėjams jausmą šiemet temdė nesantaikos ir neramumų kurstytojai. Pasak ministrės, policijos pareigūnai užtikrino visuomenės saugumą ir rimtesnių incidentų išvengta, tačiau kartėlio jausmas lydės dar ilgai.

„Dėkoju policijos pareigūnams, kurie buvo pasirengę ir užtikrino visuomenės saugumą Laisvės gynėjų dienos renginio metu. Tai, kas vyko Nepriklausomybės aikštėje, kai buvo atvirai demonstruojama nepagarba laisvės gynėjams, smarkiai aptemdė nuotaiką ir sukėlė kartėlį, – sako ministrė Agnė Bilotaitė. – Šiandien švenčiame Laisvę, nes prieš 31 metus ją krauju iškovojome. Turime išlikti budrūs – grėsmės yra arčiau nei mums kartais atrodo. Nesileiskime suklaidinami netikrų laisvės šauklių. Stiprinkime savo valstybę kiekvienas darydami tai, ką galime – dėl savo šeimos, miesto, bendruomenės. Auginkime savo Lietuvą ir branginkime ją.“

Anot ministrės A. Bilotaitės, užtikrinti viešąją tvarką renginio metu Nepriklausomybės aikštėje policijai pavyko dėl kruopštaus pasiruošimo. Pasitelkta tiek pareigūnų, kad būtų eliminuotos visos galimos grėsmės visuomenės saugumui. Laisvės dienos minėjimo renginiuose rimtesnių incidentų neužfiksuota.

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Bajarūnas, LR Vidaus reikalų ministerija

Parašykite komentarą