Laisvalaikis

7 patarimai, kurie užtikrins, kad visuomet būtumėte stilingos

Neretai žvelgdamos į savo drabužių spintos turinį mes užduodame sau vieną ir tą patį klausimą – ką gi apsirengti?! Tai kelia didelį stresą ir įtampą – ypač, jei skubame ir vėluojame. Tačiau ar tikrai turint gausybę drabužių ir aksesuarų mes reguliariai turime susidurti su tokiais sunkumais? Laimei, turime jums paruošę ne vieną patarimą, kuris užtikrins, kad be didesnių sunkumų visuomet atrodytumėte stilingai.

1. Suformuokite „kapsulinę“ drabužių spintą. Būkite tikros, kad jūsų drabužių spintą sudaro patikimos stiliaus detalės: klasikinė juoda suknelė, tobulai jums tinkantys džinsai, klasikinis sportinis megztinis, paprasti marškinėliai, susagstomi neutralių spalvų marškiniai ir odinė striukė (arba džinsinė striukė). Investavusios į „kapsulinių“ tarpusavyje derančių bazinių drabužių kolekciją ir išmokusios juos tarpusavyje suderinti, būsite visuomet pasiruošusios.

2. Pasirūpinkite, kad drabužiai jums puikiai tiktų. Viena iš paslapčių, padedančių atrodyti nepriekaištingai, yra profesionalaus siuvėjo pasirinkimas. Jūsų kūno linijoms tobulai tinkantys drabužiai ne tik atrodys nepriekaištingai, tačiau taip pat leis jaustis labai komfortiškai. Per ilgos kelnės ar apdribusi suknelė tikrai neleis jums pasijusti stilingomis. Tačiau jei jūsų „kapsulinė“ drabužių spinta galės pasiūlyti tai, kas jums puikiai tinka, visa tai jums palengvins kasdienio įvaizdžio formavimą ir suteiks gerokai daugiau laisvės.

3. Išmokite subalansuoti proporcijas. Proporcijų balansavimas – tai drabužių pasirinkimas ir jų suderinimas siekiant sukurti bendrą estetišką harmoniją. Klausite, kaip tai galėtumėte lengviau pasiekti? Paslaptis yra labai paprasta – jūs turite dėvėti drabužius, kurie atitinka jūsų figūros tipą. Kai jūs norite paeksperimentuoti ir išbandyti didesnių dydžių drabužius ar pasirinkti neįprastas formas, paverskite tokias stiliaus detales madingu akcentu visus likusius drabužius pasirinkdamos taip, kad jie tobulai jums tiktų. Pavyzdžiui, galite bandyti suderinti aptemptus marškinėlius su plačiais džinsais arba laisvesnę palaidinukę su aptemptomis kelnėmis.

4. Atraskite savo asmeninį stilių. Suformuoti jūsų asmenybę geriausiai atspindinį asmeninį stilių gali būti nelengva ir tam gali prireikti ne vienerių metų, tačiau visuomet reikia nuo kažko pradėti. Ir tam gali labai puikiai pasitarnauti jūsų nuotaikas atitinkančių drabužių sąrašo sudarymas. Supraskite, kad asmeninio stiliaus formavimas – tai eksperimentas. Jūs niekuomet negalite žinoti, kaip vienas ar kitas drabužių derinys atrodys ant jūsų, jei to visų pirma neišbandysite. Suteikite sau daugiau laiko eksperimentavimui su skirtingomis spalvomis, formomis ir įvairiais drabužių modeliais, tokiu būdu galiausiai atrasdamos tai, kas atitinka jūsų kūno linijas ir jūsų asmeninį skonį.

5. Maišykite raštus ir tekstūras. Laikai, kuomet jūsų rankinė privalėjo derėti su jūsų batais, jau seniai praeityje. Skirtingų raštų ir tekstūrų maišymas yra šiuolaikinės mados klyksmas. Pradėti galite nuo smulkesnių ir mažiau pastebimų pokyčių, kol galiausiai suprasite, kas jums tiktų geriausiai.

6. Žaiskite su spalvomis. Jei jums pradžioje atrodo sudėtinga perlipti per save ir į savo įvaizdį įtraukti daugiau ryškesnių spalvų, pradėkite nuo vos vienos spalvos pridėjimo, visus kitus drabužius, avalynę ir aksesuarus pasirenkant neutralių spalvų. Kuomet bėgant laikui jūs prie to priprasite ir nebejusite diskomforto, suprasite, kokie spalvų deriniai geriausiai tinka jūsų stiliui. Ir tam taip pat gali labai puikiai pagelbėti spalvų ratas.

7. Išmokite apsipirkti. Galbūt manote, kad tai jums sekasi daryti kuo puikiausiai? Tačiau jei jūsų drabužių spintoje yra daugybė drabužių, kurių iki šiol jūs niekuomet nebuvote dėvėjusios, vertėtų apsipirkti išmintingiau. Turite suprasti, kad keliaudamos apsipirkti jūs turite labai tiksliai žinoti, ko jums reikia, tokiu būdu apsisaugant nuo beprasmių pirkinių, kurie tik užims laisvą vietą jūsų drabužių spintoje. Jei jūsų drabužių spintą sudarys tik tie drabužiai, kuriuos jūs mėgstate, jums nebebus sudėtinga atrodyti stilingai.

Daugiau informacijos rasite: Sidonas.lt – Moteriški drabužiai internetu

2 Comments

  • Patricija

    Manau, jog visuomet galima ir paeksperimentuoti. Net ir moteriški kombinezonai gali būti labai stilingi ir tikrai puikia išeitimi, nes nereikia prie kelnių derinti viršutinės dalies. Pamėgau tokį drabužį ir gan dažnai renkuosi

Parašykite komentarą