Sportas

4,7 mln eurų nugaros smegenų pažeidimų tyrimams „Wings for Life" bėgime

Net 161,982 dalyviai iš 192 šalių surinko įspūdingą 4,7 milijonų eurų sumą nugaros smegenų pažeidimų tyrimams pasauliniame bėgime „Wings for Life” (Sparnai gyvenimui).

Šis renginys vyksta visame pasaulyje, o dalyvauti gali visi, nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasirengimo. Dalyviai gali bėgti, važiuoti neįgaliojo vežimėliu, judėti pasiramščiuodami lazda ar su vaikštyne.

„Wings for Life” dalyviai visame pasaulyje startuoja vienu metu. Šiais metais dalyviai žengė 1,906,835,304 žingsnius irįveikė vidutiniškai 11,9 km, kol juos užfiksavo judanti finišo linija – „automobilis gaudytojas”. Dalyvių rezultatus judanti finišo linija fiksavo tiek tiesiogiai juos aplenkdama, tiek specialiai tam sukurtoje „Wings for Life” programėlėje. Programėlėje dalyviai gali susikurti savo bėgimo maršrutą, todėl bėgime dalyvauti galima iš bet kurios pasaulio vietos.

Bėgti tenka pačiomis įvairiausiomis oro sąlygomis, o šiemet temperatūrų skirtumai buvo ypač įspūdingi. Aukščiausia temperatūra buvo Džaipūre, Indijoje (+42C), o šalčiausia – Nuussuaqe, Grenlandijoje (-8 C).

Dalyvio mokestį visiems, vasario-gegužės mėnesiais įsigijusiems „Philips“ sportines ausines, šiemet padengė „Philips Sound“ produktus pasaulyje atstovaujanti kompanija „TP Vision“, oficiali šio tarptautinio labdaros bėgimo ausinių partnerė. „TP Vision” šiemet dalyvavo ne tik kaip „Wings for Life” rėmėja – įmonę atstovavo net 395 bėgikų komanda. Visos bėgimo metu surinktos lėšos skirtos nugaros smegenų pažeidimų tyrimams.

Bėgime dalyvavo ir lietuviai 

Tarp moterų ketvirtą kartą iš eilės laimėjo Nina Zarina iš Santa Monikos Kalifornijoje. Ji įveikė 56 kilometrus. Tarp vyrų stipriausiai pasirodė japonas Jo Fukuda, kuris Fukuokoje įveikė 64,43 kilometro ir pirmąsyk tapo šio bėgimo nugalėtoju. Bėgime dalyvavo ir lietuviai – naudodamiesi programėlėmis jie bėgo Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Šveicarijoje ir kitose šalyse. 

Komentuodamas „Wings for Life” bėgimą „TP Vision” generalinis direktorius Europoje ir Amerikoje Kostas Vouzas (pats nubėgęs 16,3 km) sakė: „Sveikinu renginio organizatorius – tai itin sėkmingas ir vertingas pasaulinis renginys. Didžiuojamės,  galėję dalyvauti ir prisidėti, kad būtų surinkta įspūdinga suma, skirta ypatingai svarbiam tikslui – surasti vaistus nuo nugaros smegenų pažeidimo.“

„Wings for Life” yra pelno nesiekiantis fondas, remiantis mokslinius ir klinikinius  nugaros smegenų pažeidimų tyrimus visame pasaulyje. Pirmąjį bėgimą siekiant surinkti lėšų tiems, kurie bėgti negali, fondas surengė dar 2014 metais. 

Dešimtasis, jubiliejinis „Wings for Life” bėgimas vyks 2023 metais, registruotis galima jau šiandien.

Apie „TP Vision”

„TP Vision Europe B.V.” (toliau – „TP Vision”) yra registruota Nyderlanduose, pagrindinė įmonės būstinė yra Amsterdame. „TP Vision” priklauso monitorius ir televizorius gaminančiai „TPV Technology Limited“ (toliau – „TPV”) kompanijai.  

Daugiausia dėmesio kompanija skiria „Philips“ prekės ženklo televizorių Europos, Vidurio Rytų, Pietų Amerikos, Indijos rinkose bei tam tikrose Azijos bei Ramiojo vandenyno šalyse ir garso gaminių visame pasaulyje vystymui, kūrimui ir marketingui pagal Koninklijke Philips NV išduotą prekės ženklo licenciją. Stiprų „Philips“ prekės ženklą „TP Vision“ derina su produktų kūrimo patirtimi, meistriškumu ir giliomis žiniomis. Kurdami produktus tikime, jog galėsime vartotojams pasiūlyti puikią garso ir vaizdo patirtį.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Parašykite komentarą