Bankai ir Draudimas

3 kriterijai, svarbūs kalbant apie greitųjų kreditų bendrovės pasirinkimą

Nors greitieji kreditai visuomenėje sulaukia nemažai neigiamų vertinimų, teigti, jog tai yra negatyvus reiškinys, tikrai negalima. Garsiai pasakojamos istorijos, kaip iš vargšo žmogelio, vengusio mokėti įmokas, antstoliai numovė paskutines „kelnes“, tačiau apie faktus, kai laiku gauti pinigai užkirto kelią didesnėms problemoms, dažniausiai nutylima. Kreditai, suteikiantys galimybę pasiskolinti reikiamą sumą – puiki finansinės pagalbos galimybė, tačiau tik nuo paties paskolos gavėjo priklauso, kaip šis sugebės ją išnaudoti. Pats pirmasis žingsnis – kreditoriaus pasirinkimas – labai svarbus.

Paskolos internetu neturėtų tapti sprendimu, priimamu ekspromtu. Visų pirma reikia įvertinti, ar greitasis kreditas iš tiesų yra geriausia alternatyva, padėsianti susidoroti su finansiniais sunkumais. Nusprendus, jog geriau mokėti palūkanas nei jaustis visą gyvenimą skolingu padėti pasisiūliusiems tėvams ar tikint, neva piniginiai reikalai ardo draugystę, aklai pulti į pirmo pasitaikiusio kreditoriaus „glėbį“ nevalia. Visus analizuojamos paslaugos teikėjus būtina „atsijoti“ pagal tam tikrus kriterijus (mes pasirinkome tris, tačiau jūs galite rinktis savo nuožiūra) ir tik tada dėti parašą ant pasirinkto kreditoriaus paskolos sutarties.

Paskolos suma. Kredito teikėjų siūlomos paskolų „žirklės“ iš tiesų plačios: pradedant 50 ir baigiant…100 000 € (!). Viskas priklauso ir nuo poreikių, ir nuo galimybių. Kreditorius gali vilioti siūlydamas jūsų atveju maksimalią prieinamą sumą, tačiau reikia būtina saiką ir skolintis tik tiek, kiek reikia. Tiesa, svarbu ne tik nepadauginti, bet ir nepamažinti: finansiškai geriau apsimoka iš karto skolintis didesnę sumą nei imti kelias mažesnes paskolas.

Paskolos laikotarpis. Kreditoriai ir šiuo atveju yra pasirengę pasiūlyti kiekvieno poreikius atitinkantį sprendimą: paskolą gali grąžinti ir per 3 mėnesiu, ir per 20 metų (aišku, šiuo atveju kalba eina apie itin dideles sumas). Logiška, jog kuo ilgesnis paskolos laikotarpis, tuo mažesnė įmoka, tačiau sumokamų palūkanų suma taip pat bus didesnė. Visgi specialistai rekomenduoja apsidrausti ir rinktis ilgesnį laikotarpį. Atsiradus papildomų pinigų, bus galima sumokėti didesnę įmoką ar net grąžinti visą kreditą iš karto.

Nuolaidos. Momentinės akcijos tikrai neturėtų būti argumentas, nulemiantis galutinį sprendimą, su kuriuo paskolos partneriu bendradarbiauti. Tačiau kvaila būtų nepasinaudoti mažesnėmis palūkanomis, galimybe atidėti pirmąją įmoką ar kitu palankiu pasiūlymu.

Blogam šokėjui ir grindys kreivos. Išmintis, puikiai pritaikoma ir kalbant apie greituosius kreditus. Sąmoningas žmogus šią galimybę sugeba puikiai išnaudoti savo reikmės, tuo tarpu neatsakingi rizikuoja sudegti.

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą