Transportas

2018 metų „Autocar“ apdovanojimuose „Alpine A110“ automobiliui suteiktas penkių žvaigždučių automobilio statusas

• Naujasis „Alpine A110“ 2018 metų „Autocar“ apdovanojimuose pelnė penkių žvaigždučių automobilio statusą.
• Išliaupsintas už paprastumą, vikrumą ir laikui nepasiduodantį vairavimo žavesį.

Naujasis „Alpine A110“, 2018 metų „Autocar“ apdovanojimuose, surengtuose „Silverstone Circuit“ gegužės 15 d., buvo įvertinas kaip penkių žvaigždučių automobilis.

Šis apdovanojimas skiriamas transporto priemonėms, kurios per pastaruosius dvyliką mėnesių po kelių testo „Autocar“ pelnė visas penkias žvaigždutes. Penkios žvaigždutės yra toks retas pasiekimas, kad per šių metų ceremoniją šis apdovanojimas buvo skirtas tik dviem automobiliams – „Alpine A110“ ir naujajam „Rolls-Royce Phantom“.

„Autocar“ kelių testo ekspertai gyrė A110 modelio nedidelį svorį, paprastumą, kompaktiškumą, judrumą ir nesudėtingą valdymą. Visi sutarė, kad „Alpine“ yra „tikrai ypatingas“.

„Autocar“ redaktorius Markas Tisšavas apie A110 modelį sakė:
„Kelių testui „Autocar“ – jau 80 metų, bet jis išliko pats kruopščiausias ir griežčiausias šios srities testas. Penkios žvaigždutės suteikiamos retai: tik tikrai ypatingi automobiliai gali jas pasiekti. Visi mūsų testuotojai sutarė, kad „Alpine A11“ kaip tik toks ir yra. Mažas, kompaktiškas ir lengvas A110 modelis sukurtas pagal nesenstančią ir paprastą senosios mokyklos formulę, didžiausią dėmesį kreipiant greito ir lengvai valdomo vairavimo žavesiui. Tai išskirtinis debiutinis šio dešimtmečio sportinis automobilis.“

„Alpine“ programos direktorius Sebastianas Erfelinas pakomentavo: „Šiek tiek daugiau nei prieš metus Ženevos automobilių parodoje mes pristatėme naują A110. Nuo tada mes pradėjome naują gamybos liniją, sukūrėme platinimo tinklą ir pristatėme automobilius pirmiesiems savo klientams. „Autocar“ penkių žvaigždučių apdovanojimas aiškiai rodo, kad A110 atrado savo nišą sportinių kupė rinkoje. Tai puikus viso sunkaus „Alpine“ komandos darbo įvertinimas.”

„Alpine A110“ yra lengvas ir judrus sportinis automobilis, sveriantis tik 1080 kg, bet tinkantis kasdieniniam naudojimui ir išsiskiriantis prancūziška elegancija. Pradžioje buvo pagaminti 1955 „Alpine A110 Première Edition“ vienetai (tai skaičius, atitinkantis metus, kuriais buvo pradėtas gaminti „Alpine“ prekės ženklas) ir visi jie buvo rezervuoti per kelias valandas nuo užsakymų pradžios. 2018 m. Ženevoje buvo pristatytos dvi naujos A110 versijos – „Pure“ ir „Légende“.

Parašykite komentarą