Daugelyje gyvenimo atvejų mums reikalingi įrodymai apie vieną ar kitą įvykį, pvz., jei įtariame, kad esame apgaudinėjami, jei su mumis netinkamai elgiasi darbų vadovas, jei esame verčiami dalyvauti neteisėtame sandoryje ir pan. Dėl šios priežasties rinkoje klesti įvairios slaptos kameros, kurių įrašai vėliau gali būti naudojami teisme kaip neginčytinas įkaltis ar įrodymas. Nors slaptų kamerų pasirinkimas yra milžiniškas, tačiau daugiausio dėmesio sulaukia kameros, užmaskuotos mūsų aprangoje. Informacija apie slaptas kameras, pateikiama čia. Slaptos kameros rašikliuose Tai viena populiariausių slaptų kamerų rūšių. Kameros rašymo priemonėje buvo montuojamos jau kelis dešimtmečius. Dažniausiai vaizdą ir garsą įrašinėjantis rašiklis yra laikomas švarko arba marškinių priekinėje kišenėje, todėl aplinkiniams nesukelia jokio įtarimo. Atsuktas reikiamu kampu…
Rugpjūtį Vilniuje atidaromas moderniausias Baltijos šalyse duomenų centras
Rugpjūtį veiklą pradės antrasis UAB „Baltnetos komunikacijos“ duomenų centras, į kurį bendrovė investavo 10 mln. litų. Tai bus aukščiausios saugumo kategorijos duomenų centras Pabaltijo regione, atitinkantis „Tier 3“ (iš 4 galimų) kategorijos reikalavimus – centre įdiegtas ryšio, aušinimo ir energijos užtikrinimo sistemų dubliavimas. „Artimiausio tokio lygio duomenų centro reikėtų ieškoti Skandinavijos šalyse. Lietuvoje ir kitose Baltijos valstybėse iki šiol nebuvo duomenų centro, kurio paskirtis būtų tikslingai planuojama nuo pamatų. Naujajame centre bus užtikrinamas 99,982 proc. pateikiamumas (angl. availability),“ – teigia UAB „Baltnetos komunikacijos“ Rinkodaros skyriaus vadovas Modestas Ancius. Naujasis UAB „Baltnetos komunikacijos“ duomenų centras bus vienas didžiausių Lietuvoje, talpinsiantis daugiau nei 100 serverių spintų arba daugiau nei 4 400 serverių.…
Kol vasarą atostogaujame, vagysčių iš būsto daugėja iki 20 proc.
Artėjantis vasaros sezonas vis dažniau mintis kreipia šiltųjų kraštų link. Kaip pastebi tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR, žmonės išsiilgę vasaros, saulės, poilsio, tad daugelis planuojančiųjų keliauti savo atostogomis pasirūpino iš anksto – išsirinko poilsio kryptis, viešbučius, pasinaudojo išankstinių pardavimų privilegijomis ir net draudimu. Tad pastariesiems beliko susikrauti lagaminą ir, žinoma, viską kruopščiai apgalvoti, kad atostogų metu nekiltų nenumatytų rūpesčių. Išankstinių pardavimų metu parduota net 40 proc. visų planuotų vasaros sezono kelionių. Natūralu, kad atostogaudami atsipalaiduojame, tampame mažiau pastabūs. Apsaugos verslo lyderis šalyje „G4S Lietuva“ atkreipia dėmesį, kad būtent poilsinis sezonas vagysčių iš būsto statistiką augina net penktadaliu. Be to, Lietuvos gyventojai savo artimiausioje aplinkoje – kieme ar gatvėje – jaučiasi…
Servisas „Path“ apkaltintas visos „iPhone“ adresų knygelės siuntimu į savo serverius
Eiliniu saugos ir naudotojų saugumo „iPhone“ įrenginiams pažeidėju tapo socialinis tinklas „Path 2.0“. Šis servisas 2011 metais gavo „Crunchies Awards“ premiją už geriausią dizainą. „Path 2.0“ servisas leidžia mobiliųjų aplikacijų „iOS“ ir „Android“ įrenginiams pagalba daryti įrašus ir dalintis informacija keliuose socialiniuose tinkluose vienu metu. Singapūro „Ruby/iOS“ programuotojas Arun Tampi pastebėjo, kad visas jo išmaniojo telefono adresų knygelės turinys (vardai, telefonų numeriai, elektroninio pašto adresai) siunčiamas į šio serviso serverius, nors leidimo tokiems veiksmams nebuvo duota. „Path“ „CEO“ Dave Morin aiškina tokį aplikacijos elgesį labai standartiškai: išmaniojo telefono adresų knygelės turinys naudojamas tam, kad padėti vartotojui susirasti draugus ir pažįstamus socialiniuose tinkluose ir „nieko daugiau…“. Kompanija jau atjungė tokią galimybę…
Kaip saugiai naudotis transporto biržos paslaugomis?
Paskutiniu metu daugelis kalba apie krovinių vagystes Europoje, apie riziką naudojantis transporto biržų paslaugomis, o taip pat apie problemą įvertinant klientų patikimumą. Ar sukčiauti tikrai tapo lengviau elektroninių transporto biržų dėka? Ar virtualūs partneriai yra verti pasitikėjimo? Sandoriai transporto sektoriuje yra sudaromi nuo pat jo egzistavimo pradžios. Tačiau jų taikymo sritys ir formos keičiasi kartu su civilizacijos vystymusi. Sutartys, kaip kad buvo kadaise, daugeliu atvejų buvo sudaromos asmeniškai, pasikeitė į beribes, kurios yra priimamos „virtualiai”, tiesiog internete. Daugybė vartotojų, kurių niekada prieš tai nebuvome sutikę, kurie yra iš skirtingų Europos šalių, būtent šie veiksniai prisidėjo prie verslo valdymo poreikių pasikeitimo būtinybės. Tiksliau sakant, šie pasikeitimai yra susiję su potencialių partnerių…