Laisvalaikis

„Utenos alaus” darykloje – muziejaus atidarymas ir koncertas miesto šventės proga

Paskutinį rugsėjo savaitgalį kartu su uteniškiais ir miesto svečiais miesto gimtadienį šventusi „Utenos alaus” darykla oficialiai atidarė ką tik įkurtą aludarystės muziejų. Jo ekspozicija supažindina su daryklos istorija, „Utenos alaus” iniciatyvomis, sėkmingai įgyvendintomis reklaminėmis kampanijomis ir, žinoma, alaus gamybos procesu. Daryklos kieme vykusio koncerto metu uteniškiams buvo pristatytas ir kovas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį, rugsėjo 29 dieną, pradėjęs Utenos „Juventus” krepšinio klubas. „Utenos alus” yra vienas pagrindinių šio klubo rėmėjų.

Šventę daryklos teritorijoje miesto gimtadienio proga Utenos aludariai šiemet surengė jau antrus metus iš eilės. „Norime, kad tai taptų gražia tradicija”, – sako daryklos vadovas Marius Šveistrys. Jo teigimu, „Utenos alaus” darykla yra neatskiriama Utenos miesto ir jo istorijos dalis.

Būtent ši istorija ir pasakojama naujajame „Utenos alaus” muziejuje – jis skirtas pagerbti „Utenos alaus” žmonių darbą ir pasiekimus. Muziejuje taip pat pamatysite šmaikščias „Utenos alaus” reklamas, sužinosite apie „Utenos alaus” iniciatyvą „Laisvė Joninėms” – tai dėl jos birželio 24-oji Lietuvoje paskelbta nedarbo diena. Muziejuje susipažinsite ir su žavingu Lietuvos rekordu, kai „Utenos Dark” alaus pristatymo proga į dangų pakilo šimtai šviečiančių žibintų, taip pat galėsite žaisti smagius interaktyvius žaidimus. Atverti muziejaus duris plačiajai visuomenei planuojama jau spalio pabaigoje.

Miesto gimtadienio proga aludariai uteniškiams dovanojo nemokamą Andriaus Mamontovo, kolektyvo „Nerija” ir uteniškių grupės „Anbo” koncertą. Renginio metu miestiečiai linkėjo sėkmės Utenos „Juventus” komandai, pradedančiai kovas LKL čempionate. Tiesa, krepšininkai „Nerijos” ir A. Mamontovo dainų nebeišgirdo: tuoj pat po pristatymo žaidėjai išvyko namo ilsėtis prieš šeštadienį, rugsėjo 29 dieną, vykusias pirmąsias LKL rungtynes prieš Klaipėdos „Neptūno” komandą. Ją uteniškiai nugalėjo 93:88 ir išliko niekada sezono atidarymo rungtynių nepralaimėjusiu klubu.

Parašykite komentarą