Laisvalaikis

LNK žiūrovai atras „Tikrąją meilę”

Nuostabiame Tekilos miestelyje Meksikoje gimsta karšta meilė – tyra ir stipri, tarsi garsioji tekila, pavadinta šios derlingos vietovės pavadinimu… Nuo šio savaitgalio LNK pradeda rodyti naują meksikiečių meilės dramą „Tikroji meilė”. Tai istorija apie deginančią laukų darbininkės meilę žaviam meksikiečiui, apie naivų požiūrį į gyvenimą ir įsitikinimą jo žiaurumu.

Teresa Ernandes, kurią visi vadina Žuvėdra, yra jauna laukų darbininkė. Su savo mama Klarita keliauja iš vienos vietos į kitą – ten, kur reikalingos darbininkės. Kiekvienais metais atvyksta ir į Tekilos dvarą ,,Montalveniją”, milžinišką agavų vaisių plantaciją. Šis dvaras priklauso ponui Amadorui, Montalvų giminės patriarchui. Giminės, kuri gamina ir parduoda ypač gerą tekilą įvairioms pasaulio šalims.

Donui Amadorui mirus visi jo giminės susirenka į laidotuves plantacijoje. Laidotuvėse dalyvauja ir patriarcho branginti darbininkai. Tuomet įsižiebia meilė tarp gražuolės laukų darbininkės Žuvėdros ir Dono Amadoro anūko Rodrigo. Rodrigas ir jo pusbrolis Aronas studijuoja doktorantūroje Londone. Atėjus laikui išvykti, Rodrigas prižada Žuvėdrai grįžti po metų ir ją vesti.

Mylimajam išvykus, mergina pasijunta nėščia ir nutaria vykti ieškoti savo Rodrigo į Londoną. Tačiau pasaulis kur kas didesnis ir klastingesnis nei mergina manė.

Serialas „Tikroji meilė” – nuo šio savaitgalio kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 14.50 val., per LNK.

2 Comments

  • zUVEDRA

    Sis serjalas,nuostabus..Su daugybe puikiu,aktoriu..Idomiuasia,tas ar zuvedra pagaliau taps ta kompanijos valdytoja..Ir kas bus kai rodrigas ja pamatys..

Parašykite komentarą