Vienintelei Lietuvoje kompozicinių čerpių gamintojai Inpakai suteiktas Gamybos Kontrolės Sertifikatas, atitinkantis TL-01-045:2007 standarto reikalavimus.
„Naudodami moderniausias technologijas bei patikimų kompanijų tiekiamas medžiagas, skirtas gaminti kompozicinę stogo dangą, įgijome sertifikatą, užtikrinantį, kad kompozicinės čerpės, žinomos Inpeko vardu, tenkina visus produkto kokybės bei patikimos technologijos nuostatus,” – teigia marketingo vadovas Edgaras Ginkus, – „šias čerpes gaminame jau dvejus metus, tačiau suteiktas sertifikatas – dangos ilgaamžiškumo, ekonomiškumo, ekologiškumo bei praktiškumo garantas”.
Inpeko kompozicinių čerpių gamybai naudojamas smėlis, aukščiausios rūšies polimerų mišinys bei įvairūs medžiagų stabilizatoriai, dažikliai, pigmentai ir kiti priedai. Ši sudėtis gerina stogo dangos garso bei šilumos izoliacines savybes bei garantuoja ilgai išliekančią spalvą.
Pasak statybos specialistų, vienas iš svarbiausių privalumų − lengvas čerpių svoris (1 kv. m. – 20 kg), kuris lemia mažesnes statybinių medžiagų ir žmogiškųjų išteklių sąnaudas, palengvina montavimo darbus. Be to, kompozicinės stogo dangos gamintojų teigimu, Inpeko čerpės yra atsparios karščiui ir šalčiui, drėgmei ir vandeniui, rūgštiems lietums bei temperatūrų svyravimui, smūgiams – stogo danga papildomos priežiūros nereikalauja esant nepalankiausioms eksploatavimo sąlygoms. Dar vienas kompozicinės stogo dangos privalumas yra tas, kad čerpės gali būti perdirbtos į antrines žaliavas, taip saugant gamtą ir žmogaus sveikatą nuo taršos poveikio.
Daugiau informacijos apie Inpeko kompozicines čerpes galima gauti parodoje Resta. „Kiekvienam, besidominčiam stogo danga, į klausimus atsakysime šiuo metu vykstančioje tarptautinėje statybos ir remonto parodoje”, – teigia E. Ginkus.
Apie bendrovę:
Prieš 10 metų įsikūrusios kompanijos Inpakos veiklos pradžia − pakavimo medžiagų prekyba. Prieš 4 metus įmonė išplėtė savo veiklą ir dabar yra žinoma ne tik kaip pakavimo medžiagų prekybininkė, bet ir kaip gamintoja. Vykdant plėtros planus, 2006 metais Inpaka įdiegė naują technologiją ir pradėjo gaminti kompozicines čerpes ir trinkeles, žinomas Inpeko vardu.
Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Edgaras Ginkus
Marketingo vadovas
UAB „Inpaka“