Transportas

2017-ųjų geriausia valstybės institucija – Susisiekimo ministerija

Savaitraščio „Veidas“ surengtuose rinkimuose Susisiekimo ministerija išrinkta geriausia šių metų valstybės institucija. Taip įstaiga įvertinta už Lietuvos Respublikos interesų atstovavimą, kompetenciją, atsakingumą ir puikius darbo rodiklius.
„Puikiai žinau, kad ne ministrai kuria geriausias ministerijas. Džiaugiuosi, kad dirbu su tokiu geru – inovatyviu, lanksčiu ir drąsiu – kolektyvu, kuris turi didelį potencialą ir galimybes. Šis apdovanojimas yra mūsų darbo įvertinimas“, – ministerijos darbuotojams sakė susisiekimo ministras Rokas Masiulis.
Susitikimo su darbuotojais metu ministras trumpai nubrėžė pagrindines susisiekimo sektoriaus veiklos kryptis.
Vieni svarbiausių uždavinių – užtikrinti kuo skaidresnius aukšto lygio Susisiekimo ministerijos ir jos reguliavimo srities institucijų valdymo standartus, sėkmingai įgyvendinti tokius tarptautinių transporto jungčių projektus kaip „Rail Baltica ir „Via Baltica“, taip pat išspręsti Vilniaus oro uosto ir Klaipėdos jūrų uosto plėtros klausimus.
Kaip vieną svarbiausių savo kadencijos užduočių R. Masiulis įvardijo susisiekimo sektoriaus ilgalaikės strategijos sukūrimą.

Pranešimą paskelbė: Audronė Filimanavičienė, LR Susisiekimo ministerija

Parašykite komentarą

Privatumo politika