Teisėsauga, kriminalai

Žaibiškai apvogta nešiojamųjų kompiuterių parduotuvė “The notebook shop”

Šiąnakt apie ketvirtą valandą ryto, Vilniuje (S.Žukausko g. 17) buvo žaibiškai apvogtas specializuotas nešiojamųjų kompiuterių salonas „The notebook shop” (NSHOP.LT). Pasinaudoję plyta, vagys išdaužė vitrininį langą ir pateko į vidų. Ekspozicijoje esantys kompiuteriai buvo išplėšti kartu su apsauginiais užraktais. Preliminariais skaičiavimais, pavogta 11 nešiojamųjų kompiuterių.

Virš „NSHOP” salono gyvenantys kaimynai išgirdo dužius ir iškvietė policijos ekipažą. Kaip teigė „The notebook shop” vadovas Jevgenij Kviatkovskij, džiugina bent tai, kad šalyje turime pilietiškai nusiteikusių gyventojų. “Jie iškvietė policiją, kuri atvyko netgi greičiau, nei apsaugos ekipažas”, – sakė salono vadovas.

Tuo metu pareigūnai buvo už kelių namų nuo įvykio vietos, tad buvo pradėtas persekiojimas. Nors pareigūnai ir prasilenkė su vagimis vos keliomis sekundėmis, visgi jų sulaikyti nepavyko. Pareigūnų atvežtas specialiai dresuotas šuo nurodė kelią iki vietos, kur vagys, kaip manoma, sulipo į automobilį. Pagal pirminę pareigūnų apžiūrą, vagys nebuvo profesionalai – paliko per daug įkalčių, galinčių atvesti pareigūnus iki jų.

Salone yra įrengta moderni filmavimo įranga, galinti užfiksuoti vaizdus net esant visiškai tamsai. Visus praėjusios nakties įrašus analizuoja policijos pareigūnai.

Ryte į kompiuterių saloną atėję klientai jau ras naujus kompiuterius ekspozicijoje, o ne tusčias vitrinas. Pasak Jevgenij Kviatkovskij, tokie dalykai nekeičia salono politikos. “Mūsų klientas visada galės apžiūrėti kompiuterius, palyginti juos tarpusavyje – jokiais budais mes jų neslėpsime net ir turėdami tokią patirtį. Vienintelis dalykas ką mes padarysime, tai pasirūpinsime papildomomis apsaugos priemonėmis”, – sakė jis.

Tikslūs nuostoliai skaičiuojami.

Parašykite komentarą