Verslas

„Wizz Air“ pagalba karo pabėgėliams iš Ukrainos − 100 tūkst. nemokamų bilietų

2022 m. kovo 2 d. Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air“ nusprendė padėti Ukrainos karo pabėgėliams ir siūlo jiems 100 tūkst. nemokamų bilietų* visiems skrydžiams Europoje iš Ukrainos pasienio šalių (Lenkijos, Slovakijos, Vengrijos, Rumunijos). „Wizz Air“ reaguodama į situaciją Ukrainoje pasirūpino didesniais lėktuvais Europoje ir papildomais skrydžiais, siekdami užtikrinti saugų nuo karo bėgančių žmonių judėjimą.

Prasidėjus pabėgėlių srautui iš Ukrainos „Wizz Air“ siūlo specialias 29,99 eur.** kainas ir kitoms skrydžių kryptims (išskyrus Jungtinius Arabų Emyratus, Islandiją ir Kanarus), taip pat bilietus už 69,99 eur.** skrydžiams į Jungtinius Arabų Emyratus, Islandiją ir Kanarus.

Ukrainos karo pabėgėliai, norintys užsisakyti skrydį, gali tai padaryti apsilankę svetainėje https://wizzair.com/#/rescue. Užsakymo metu ir skrydžio registracijos metu keleiviai turės pateikti savo tapatybę įrodantį dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę). „Wizz Air“ siekia suteikti tokias skrydžių kainas, kurios būtų įperkamos visiems Ukrainos piliečiams, nesvarbu, kur jie būtų šiuo krizės momentu.

„Wizz Air“ generalinis direktorius József Váradi teigia, kad šiuo metu visų mūsų širdys yra kartu su Ukrainos žmonėmis.

„Mes įsipareigojame padėti kuo daugiau pabėgėlių iš Ukrainos pasiekti saugias valstybes, todėl siūlome 100 tūkst. nemokamų bilietų iš Ukrainos pasienio šalių ir specialius bilietus skrydžiams kitomis kryptimis. Matome, kaip žmonės visame pasaulyje prisideda prie humanitarinės pagalbos nukentėjusiems nuo karo, todėl norime tapti to dalimi ir padėti šiuo sunkiu laikotarpiu. Džiaugiamės galėdami suteikti Ukrainos pabėgėliams saugias keliones“, − sako J. Váradi.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 149 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir labai žemas bilietų kainas, todėl „Wizz Air“ 40 mln. keleivių tapo pirmaujančiu pasirinkimu, finansiniais metais F20, kurie baigiasi 2020 m. kovo 31 d. „Wizz Air“ akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, bendrovę įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW – 2020 metų aviakompanija, tai didžiausia garbė, kurią gali gauti oro bendrovė ar asmuo, pripažįstant asmenis ir organizacijas, pasižymėjusias puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiu aptarnavimu.

*Nemokami bilietai:

Nemokai bilietai galioja tol, kol liks laisvų vietų atrinktiems skrydžiams, vykstantiems 2022 metų kovo mėn. Į kainą įskaičiuotas vienas rankinio bagažo vienetas (matmenys: 40x30x20cm). Kelioniniam krepšiui ir kiekvienam registruotam bagažui taikomi papildomi mokesčiai. Kaina taikoma tik užsakymams atliekamiems per https://wizzair.com/#/rescue.

**Dėl 29,99 EUR ir 69,99 EUR kainų:

Kaina nurodyta į vieną pusę, įskaitant administravimo mokestį ir vieną rankinio bagažo vienetą (matmenys: 40x30x20cm). Kelioniniam krepšiui ir kiekvienam registruotam bagažui taikomi papildomi mokesčiai. Kaina taikoma tik užsakymams atliktiems per https://wizzair.com/#/rescue.

Daugiau informacijos:

Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

                                                                                                              

Pastabos redaktoriams:

  • Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
  • „Wizz Air” yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
  • Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
  • Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
  • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Pranešimą paskelbė: Renata Rimkutė, UAB ADVERUM

Parašykite komentarą