Verslas

VMI jau nuo liepos mėn. pradėjo i.ŽUR sistemos mokymus turgaviečių prekybininkams

2021 m. liepos 7 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad, siekiant užtikrinti sklandų turgaviečių ir viešų prekybos vietų prekybininkų mėsa, paukštiena ir jų produktais perėjimą prie elektroninės apskaitos sistemos i.ŽUR,  rengia mokymus bei nuotolinius seminarus. Dėl mokymų bendradarbiaujame su daugiau nei 60 turgaviečių Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių apskrityse, o nuo kitos savaitės ir Panevėžio. 

 „Prekybininkų patogumui mokymus organizuojame jų darbo vietoje – turgavietėse, apie tokius susitikimus klientus kviečia turgaviečių administracijos, su kuriomis glaudžiai bendradarbiaujame“, – teigia VMI i.ŽUR projekto vadovė Laima Bendikienė, pridurdama, jog pirmieji mokymai įvyko Kėdainių turgavietėje, dar  šią savaitę planuojami mokymai Vilniaus Kalvarijų turguje.

Be „gyvų“ mokymų VMI taip pat organizuos ir nuotolinius seminarus, kurių grafiką ir registracijos nuorodą galima rasti čia. Seminarų įrašai bus skelbiami ir VMI Youtube kanale. Taip pat VMI internetinėje svetainėje patalpintos i.ŽUR sistemos naudojimo instrukcijos, kuriose žingsnis po žingsnio pristatomas visas Turgavietės e. žurnalo naudojimo procesas.

Primename, jog beveik du mėnesius prekybininkai gali rinktis, kokią apskaitą vesti: popierinę ar elektroninę, o nuo rugsėjo 1 d. prie i.ŽUR sistemos prisijungti visi šio sektoriaus smulkieji verslininkai. Atkreipiame dėmesį, jog, jei prekybininkai dar tik bandosi sistemą, t. y. dar neveda visų duomenų į Turgavietės e. žurnalą, jie privalo tęsti popierinę apskaitą.

Daugiau informacijos mokesčių klausimais galima rasti VMI internetinėje svetainėje, https://www.vmi.lt/evmi/i.zur1. Mokesčių klausimais konsultuoja VMI specialistai numerių 1882.

Pranešimą paskelbė: Laimonas Rimkus, Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą