Buitis, Namai

Vestuvinių žiedų mados

Žiedų mainų ceremonija per vestuves yra svarbi dviem vienas kitą mylintiems žmonėms, ji simbolizuoja naujos sąjungos sukūrimą. Nuotaka ir jaunikis visada kruopščiai renkasi šį aksesuarą, nes jis liks visam gyvenimui ir primins jiems laimingiausią gyvenimo dieną.

Vestuvinių žiedų pasirinkimas ir derinimas yra daug laiko reikalaujantis procesas, todėl verta iš anksto nuspręsti, kada pirkti vestuvinius žiedus, kur pirkti, o gal gaminti pagal užsakymą, nes juvelyro paslaugos suteiks daugiau laisvės fantazijai ir norų įgyvendinimui. Tuo pasirūpinti teiktų iš anksto, kad prieš pat vestuves nesukeltumėte sau neigiamo streso.

Šių dienų vestuviniai žiedai yra prabangūs ir drąsūs. Jie nebenori būti vien tik šeimyninės padėties įrodymas: dabar jų užduotis yra perteikti savininkų tapatybę. Vis daugiau dėmesio skiriama dekorui ir patogumui, nes žiedai, kaip ir santuoka, turėtų džiuginti kiekvieną dieną.

Labai išaugo dėmesys geltonajam auksui, būtent ši tauriojo metalo spalva yra tradicinė Europoje. Paprasčiausiai lygūs arba matiniai paviršiai jau seniai nebevilioja stilingų porų. Naujoviškos įrangos dėka šiuolaikiniai juvelyrai atranda naujų aukso gaminių apdorojimo galimybių ir siūlo mums tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma. Įvairių rūšių gofruotės – struktūrizuotos, chaotiškos, perkeliamos į raštą.Tekstūros kartais pakanka, kad būtų sukurtas įspūdingas dizainas, tačiau vis tiek, dažniausiai ji derinama ne tik su išraiškinga forma, bet ir sustiprinama akmenų blizgesiu.

Modeliai, kuriuose derinamas raudonas, baltas arba geltonas auksas, išlieka populiarūs keletą metų. Mums atrodo, kad tai tendencija, kuri netrukus sklandžiai įsilies į tradiciją, nes skirtingų spalvų lydinių derinys tampa gražia vyriško ir moteriško principų vienybės metafora. Be to, dėl to vestuvinis žiedas yra universalus, leidžiantis derinti jį su bet kokios spalvos aukso, sidabro ir platinos papuošalais.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą