IT naujienos

Verslo įmonės gali tapti „DDoS“ išpuolių aukomis ir neturėdamos interneto svetainės

2015 m. viena iš šešių (16 proc.), arba ketvirtadalis viso pasaulio įmonių, patyrė „DDoS“ (angl. Distributed Denial of Service) išpuolį. Daugiausia jie buvo sutelkti į išorės veiklą. Pusė nukentėjusiųjų teigė, kad atakuotos jų viešosios interneto svetainės, trečdalis paminėjo klientų portalus ir prisijungimus (38 proc.) bei ryšių paslaugas (37 proc.). Ketvirtadalis teigė, kad „DDoS“ išpuoliai turėjo įtakos internetinių sandorių sistemoms.

Tačiau kai kurios įmonės teigia, kad „DDoS“ išpuoliai turėjo įtakos jų vidinėms interneto paslaugoms. Ketvirtadalis sakė, kad buvo paveikti jų failų serveriai, 15 proc. – kad operacinės sistemos. Dar 15 proc. atkreipė dėmesį, kad „DDoS“ išpuoliai turėjo įtakos interneto paslaugų tiekėjų tinklo ryšiui.

Kalbant apie verslo sektorių, gamybos pramonė buvo ypač jautri vidinio poveikio „DDoS“ išpuoliams. Ketvirtadalis įmonių teigė, kad jų operacinė sistema buvo paveikta, daugiau nei trečdalis pastebėjo įtaką failų serveriams. O viena iš penkių telekomunikacijų, transporto, IT ar vyriausybinių organizacijų atkreipė dėmesį, kad išpuoliai turėjo įtakos jų tinklo ryšiui.

„Svarbu suprasti, kad „DDoS“ išpuoliai yra rimtas pavojus. Tai gana lengvai įvykdomas nusikaltimas, kuris gali verslui padaryti rimtą poveikį. Mūsų tyrimas parodė, kad be svetainės prastovų, sugadintos reputacijos ir nepatenkintų klientų, „DDoS“ gali pasiekti įmonės vidaus sistemas. Ir nesvarbu, kokio dydžio yra bendrovė, ar ji turi interneto svetainę. Internete esate potencialus taikinys. Neapsaugotos operacinės sistemos yra lygiai tokios pat pažeidžiamos „DDoS“ išpuolių kaip išorės svetainės, ir bet koks sutrikdymas gali pakenkti verslui“, – sako Eugenijus Vigovsky, „Kaspersky Lab“ DDoS apsaugos skyriaus vadovas.

Ilgametės kovotojos su kibernetinėmis grėsmėmis „Kaspersky Lab“ sukurtas sprendimas „Kaspersky DDoS Protection“ apsaugo nuo visų „DDoS“ išpuolių tipų, kad ir kokio sudėtingumo, galingumo ir trukmės jie būtų. Skirtingai nei daugelis konkuruojančių produktų, „Kaspersky Lab“ sprendimas apsaugo bet kokią interneto paslaugą, kuri gali būti puolama, įskaitant verslo taikomąsias programas, paslaugas, duomenų bazes ir t. t. Išsamią informaciją apie sprendimą rasite čia.

Apie „Kaspersky Lab“
„Kaspersky Lab“ – didžiausia pasaulyje privati bendrovė, kurianti IT saugumo užtikrinimo programinius sprendimus. Bendrovė yra viena iš keturių geriausių „Endpoint Security“ klasės apsaugos sistemų kūrėjų. Jau daugiau nei šešiolika metų „Kaspersky Lab“ kuria efektyvius apsaugos sprendimus korporacijoms, vidutinio ir smulkaus verslo bendrovėms bei privatiems naudotojams. Didžiojoje Britanijoje registruotos „Kaspersky Lab“ technologijos ir sprendimai apsaugo daugiau nei 400 milijonų naudotojų beveik 200 pasaulio šalių ir teritorijų.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą