Verslas

Vakarų Europoje populiaraus katalogo BON’A PARTE išparduotuvės plečia tinklą Lietuvoje

Bendra Lietuvos ir Danijos kompanija „Pro Tex Invest Baltic”, prekiaujanti tarptautinio prekės ženklo BON’A PARTE drabužiais iš katalogo, plečia išparduotuvių tinklą. Prieš dvejus metus Lietuvoje atidariusi pirmąsias parduotuves spalio 1 d. kompanija prekybos centre „Babilonas II”, Panevėžyje atveria savo šeštojo prekybos salono duris. Katalogo išparduotuvės veikia “Parke”, Vilniuje, „Brukline” Šiauliuose, Kaune, Nėries krantinėje 16 N, Šarkuvos g. 13 A ir prekybos centre „Kalniečiai”.

BON’A PARTE išparduotuvių salonai prekiauja senesnių modelių drabužiais moterims ir vaikams iš Skandinavijos šalyse, Vokietijoje, Olandijoje ir Didžiojoje Britanijoje populiaraus katalogo. (www.bonaparte.dk) Dalis drabužių siuvama ir mūsų šalyje. Drabužių kainos iki 70 proc. žemesnės nei kataloge. Moteriškos suknelės, džemperiai, palaidinės kainuoja vidutiniškai nuo 25 iki 50 litų.

„Krentančioje mažmeninės prekybos rinkoje matome geras plėtros perspektyvas. Labai mažos mūsų pirkimo kainos atitinkamai leidžia pasiūlyti ir labai mažas geros kokybės prekių pardavimo kainas. Mūsų verslo tikslas yra parduoti greitai ir pigiai”, – plėtros motyvus dėstė vienas kompanijos savininkų, danų verslininkas Stynas A. Jorgensenas (Steen Aaes-Jørgensen). Į išparduotuvių prekybos tinklo plėtrą Lietuvoje šiais metais investuota apie 100 tūkst. litų.

Bendrovės „Pro Tex Invest Baltic” gamybos direktorė Inga Vaičiulienė prognozuoja, kad prekybos apimtys Panevėžyje sieks apie 30 tūkst. litų per mėnesį.

„Drabužių išparduotuvė ”Babilone II” yra laukiama. Dabar turimos keturios tik iš dalies patenkina klientų poreikius. Tikimės, kad “Bon’a parte” išparduotuvė greitai suburs savo pirkėjų ratą Panevėžyje”, – sakė „Babilonas II” rinkodaros vadovė Jūratė Nekrasovienė.

„Ogmios” grupės valdomas 19 tūkst. kv.m prekybos centras „Babilonas II” atidarytas 2007 metais. Šiuo metu jame veikia 70 parduotuvių, 3 kavinės ir restoranai, kino centras.

Parašykite komentarą