Verslas

Tiesioginiai skrydžiai į Turkiją ištisus metus – puiki žinia lietuviams

Nekilnojamojo turto veiklą užsienio kurortuose vystančios kompanijos Burbonas teigimu, prasidėję tarptautinio kelionių organizatoriaus Teztour visus metus vykdomi tiesioginiai skrydžiai į Antaliją – puiki žinia lietuviams.

Iki šiol tiesiogiai nuskristi į Antaliją buvo galima balandžio – spalio mėnesiais, o nuo šių metų spalio mėnesio kas savaitę bus vykdomi skrydžiai ir žiemos sezono metu. Turkija yra viena iš populiariausių šalių, kur atostogauti vyksta lietuviai. Nuo šiol paprastesnis susisiekimas, mažesnės išlaidos ir laiko sąnaudos – galimybė patogiai vykti į Antaliją dar didesniam žmonių srautui.

Kompanijos Burbonas direktoriaus Remigijaus Ragausko teigimu, tiesioginiai skrydžiai į Turkiją ištisus metus itin aktualūs vykstantiesiems į savo antruosius namus Turkijoje. „Iki šiol lietuviai, norintys nuvykti į Alaniją, naudodavosi bendrovės FlyLAL vykdomais skrydžiais į Stambulą, o iš Stambulo iki Antalijos skrisdavo vietinėmis avialinijomis. Tačiau tai nėra patogu, sugaištama daugiau laiko ir tokios kelionės yra šiek tiek brangesnės. Dabar keliauti visiems bus daug paprasčiau,” – pabrėžia R. Ragauskas.

Paprastas susisiekimas ypač svarbus ne tik vykstantiems atostogauti, bet ir norintiems investuoti ar jau investavusiems į NT Alanijoje lietuviams. Pasak R. Ragausko, dalis kompanijos Burbonas klientų ten vyksta 3 ir daugiau kartų per metus. „Burbono klienai NT nori įsigyti ne tik sezono metu, o prieš įsigyjant būtina jį apžiūrėti. Prieš investuojant į NT klientai privalo įvertinti turistų srautą, sezono trukmę, infrastruktūra ir susisiekimą”.

Turkijoje itin sėkmingai vystosi NT rinka, tad sparčiai kyla ne tik turistų, bet ir investuotojų ar antrųjų namų ieškančiųjų skaičius. Tiesioginiai skrydžiai ištisus metus suteikia galimybę mėgautis Turkijos privalumais ir leidžia bet kuriuo sezono metu ten nuvykti bei įvertinti investicijų galimybes bei naudą.

Apie bendrovę

UAB „Burbonas” – nekilnojamojo turto veiklą užsienio kurortuose vystanti lietuviško kapitalo kompanija, įsikūrusi 2005 metais. Pagrindiniai kompanijos nekilnojamojo turto objektai – vilų ir apartamentų gyvenvietė Turkijos kurorte „Alanya Crown Resort” ir apartamentų kompleksas Egipto kurorte „Riviera Sharm”. „Burbonas” taip pat teikia profesionalias su NT įsigijimu susijusias paslaugas, t.y. teisinį, finansinį konsultavimą ir kt.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Asta Ivanauskienė
Integruotos komunikacijos projektų vadovė
UAB „Visetas”

Parašykite komentarą