IT naujienos

„Tele2“ naujiena: pirk telefoną pigiau, po metų pakeisk nauju

Vilnius, 2016 m. birželio 21 d. „Tele2“ klientai pirmieji Baltijos šalyse gaus galimybę sutaupyti kasmet keisdami telefonus. Pasiūlymo esmė – perkant naujausius „Samsung“ telefonus bus galima nemokėti už juos visos kainos ir po metų pakeisti naujais modeliais.

Naujas operatoriaus ir telefonų gamintojos „Samsung“ telefonų pardavimo modelis leis ne tik visada turėti naujausius išmaniuosius, bet ir mokėti už juos trečdaliu mažiau.

Norint po metų telefoną pakeisti nauju, galima rinktis iš dviejų naujausių „Samsung“ flagmanų – 32 GB atminties talpos „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 EDGE“. Taip įsigytas S7 kainuos 271 EUR pigiau, o S7 EDGE – 280 EUR mažiau nei paprastai kainuoja.

Po metų grąžinus telefoną veikiantį ir nepažeistą, tik su normalaus nusidėvėjimo žymomis, jį bus galima pakeisti į bet kurį naują „Samsung“ modelį. Sutartis dėl naujo „Samsung“ telefono bus sudaroma pagal tuo metu galiojančią paslaugų ir telefonų kainodarą, 12 arba 24 mėn. Jei paslauga pasiteisins ir „Tele2“ galės ją pasiūlyti, naują telefoną vėl bus galima nusipirkti pigiau ir su galimybe atnaujinti po metų.

„Naujiena bus pirmiausia įdomi žmonėms, kurie nori turėti naujausią ir galingiausią telefoną. Dabar perki 2016 m. „Samsung“ flagmaną, o po metų gauni 2017 m. flagmaną. Bet geriausia, kad naujausi telefonai už beveik 300 EUR mažesnę kaina taps prieinami daugiau žmonių“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2 prekybos“ vadovė Vaida Burnickienė.

Pasak jos, pripratus naudotis mobiliuoju internetu, žmonės renkasi vis geresnius telefonus, todėl „Samsung“ flagmanų paklausa auga. „Samsung“ taip pat yra populiariausias telefonų gamintojas tarp „Tele2“ klientų ir apskritai Lietuvoje, todėl pasiūlymas bus naudingas didelei daliai vartotojų.

Toks telefonų pardavimo modelis su pakeitimu po metų Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse iki šiol įgyvendintas nebuvo, tačiau yra populiarus Vakarų Europos ir JAV rinkose, kur dar didesnė dalis mobiliojo ryšio vartotojų renkasi telefonų gamintojų flagmanus.

Telefonai parduodami su pradine telefono įmoka ir 50 EUR telefono atnaujinimo mokesčiu, abiejų modelių mėnesio įmoka – 19 EUR. Telefonams specialios kainos taikomos kartu su neribotų pokalbių ir SMS bei 3 GB mokėjimo planu už 10,43 EUR/mėn., sudarant 24 mėnesių sutartį.

Perkant „Samsung S7 EDGE“ 280 EUR sutaupymas susideda iš to, kad per metus už telefoną sumokama:
-260 EUR pradinė įmoka;
-50 EUR telefono atnaujinimo įmoka, mokama kartu su pirmąja sąskaita;
-Dvylika 19 EUR mėnesio įmokų.

Iš viso – 538 EUR. Tuo tarpu telefono kaina be sutarties „Tele2“ salonuose yra 280 EUR didesnė – 818 EUR.

Tas pats galioja ir renkantis S7 modelį, tik jo pradinė įmoka yra 169 EUR, visa kaina be sutarties – 718 EUR, o sutaupoma suma – 271 EUR.

„Samsung Galaxy S7“ ir „Samsung Galaxy S7 EDGE“ „Tele2“ pradėjo prekiauti vasarį. Bendrovės klientai juos gavo pirmieji Lietuvoje ir vieni pirmųjų Europoje.

Rinkos apžvalgininkai S7 ir S7 EDGE įvertino kaip, ko gero, geriausius „Samsung“ sukurtus telefonus. Abu modeliai yra atsparūs vandeniui. S7 turi 5,1 colio įstrižainės Quad HD Super AMOLED ekraną, o S7 EDGE ekranas siekia 5,5 colio. Įdomia telefonų naujove tapo „visada įjungto“ ekrano funkcija. Ji leidžia telefonu naudotis patogiau, nereikia kiekvieną kartą ekrano aktyvuoti iš naujo, o baterijos energijos tam reikia nedaug.

Abu telefonai palaiko ne tik 4G, bet ir dar greitesnį 4G+ „Tele2“ mobilųjį internetą. Operatoriaus 4G ryšys yra prieinamas 100 Lietuvos miestų, įskaitant mažiausius, ir pasiekiamas daugiau nei 98 proc. šalies gyventojų. „Tele2“ 4G+ ryšio tinklas veikia jau 33 miestuose, ir juo gali naudotis jau beveik 50 proc. šalies gyventojų.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą