IT naujienos

Studento pažymėjimus galima atsiimti ar prasitęsti ir „Omnitel“ salonuose

Studentai, norėdami atsiimti naujus arba prasitęsti ankstesnių metų studento pažymėjimus, šiemet tai galės padaryti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Alytaus, Šiaulių ir Panevėžio „Omnitel“ salonuose. O kas penktam studentui, įsigijusiam mobilųjį telefoną išsimokėtinai, „Omnitel“ kompensuos mėnesinį telefono mokestį bei pradinę įmoką už jį.

Kiekvienais metais Lietuvoje išduodama 40 tūkst. naujų ir pratęsiamą 50 tūkst. studento pažymėjimų. Iki šiol studento pažymėjimus galėję atsiimti tik „Swedbank” padaliniuose, šiemet studentai galės patys pasirinkti, kur jiems patogiau pasiimti savo pažymėjimą.

Smalsus Lietuvos jaunimas labai noriai priima naujoves, todėl nuolat stengiamės jiems pasiūlyti kuo daugiau inovatyvių sprendimų bei paslaugų, kurios palengvintų kasdienybę ir suteiktų naujų verčių ne tik pramogaujant, bet ir mokantis, tobulėjant. Suteikdami galimybę studento pažymėjimą atsiimti ir „Omnitel“ salonuose, norime suformuoti kuo kompleksiškesnį siūlomų paslaugų paketą studijuojančiam jaunimui ir tokiu būdu prisidėti prie šios dienos jaunimo poreikių bei lūkesčių patenkinimo, – sakė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

Tuo pat metu kas penktas studentas, įsigijęs telefoną išsimokėtinai, naujus studijų metus pasitiks ypač džiaugsmingai, nes jam nereikės mokėti nei mėnesinio telefono mokesčio, nei pradinės įmokos už jį. Galimybę laimėti telefoną turi visi studentai, įsigiję mobilųjį telefoną su Mano 9/19/25/39 mokėjimo planais. Taip pat studentų laukia specialus mobiliojo interneto telefone pasiūlymas.

Be to, visi „Omnitel“ klientai, įsigiję išmaniuosius telefonus arba planšetinius kompiuterius, gauna dovanų pagal jų poreikius pritaikytus programėlių rinkinius, kuriuos gali įsidiegti „Omnitel“ salonuose arba su aplikacija „Omnitel programėlės“ parsisiųsti iš programėlių parduotuvių „Android Market“ bei „App Store“ ir įsidiegti patys namuose. Išmanizacijos programoje šiuo metu yra septyni – „Mamos“, „Tėčio“, „Moksleivio“, „Ežio“, „Studento“, „Išmanaus“, „Senjoro“ – išmaniesiems telefonams skirti programėlių rinkiniai, padedantys klientams greitai ir lengvai atrasti naujas išmaniųjų įrenginių galimybes.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą