Įvairenybės

Seimo Pirmininkė: tautiečių paaukotos gyvybės neleis pamiršti laisvės idėjų, suteiks jėgų saugant ir ginant savo šalį

2021 m. liepos 31 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Liepos 31 d. Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen kviečia prisiminti 1991 m. įvykius, kai Sovietų Sąjungos Vidaus reikalų ministerijos vidaus kariuomenės ypatingosios paskirties milicijos būrio (OMON) nariai užpuolė Medininkų pasienio kontrolės postą, ir pagerbti nukentėjusius.

„Praėjo trisdešimt metų nuo Medininkų tragedijos, krauju paženklinusios atkurtos Lietuvos nepriklausomybės kelio pradžią. Tuomet pasienio poste budėję pareigūnai tikėjo laisvės idėja, jiems buvo svarbu apginti savo tėvynę. Meilė ir atsidavimas Lietuvai suteikė drąsos bei ryžto saugoti dar trapią savo šalies sieną. Deja, priešas, siekdamas palaužti mūsų nepriklausomybės dvasią, buvo negailestingas – brutaliai užpuolė ir nužudė septynis Lietuvos pasieniečius.

Šis nusikaltimas žmogiškumui visada primins nelengvą, bet ypač reikšmingą mūsų valstybingumo laikotarpį. Tautiečių paaukotos gyvybės neleis pamiršti laisvės idėjų, suteiks jėgų saugant ir ginant savo šalį. Tai ypač prasminga dabar, kai vėl bandoma mus palaužti“, – teigia Seimo Pirmininkė.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen padėjėja

Raminta Maselienė

Tel. (8 5) 239 6016

El. p. raminta.maseliene@lrs.lt

 

 

 

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą