Laisvalaikis

Renginiai Vilniuje

Vilnius – tikra pramogų sostinė, kurioje visada gausu įvairių veiklų. Koncertai, spektakliai, vakarėliai – kiekvienas gali pasirinkti tai, ką labiausiai mėgsta. Renginiai Vilniuje varijuoja ne tik savo stiliumi, bet ir dydžiu: nuo nedidelių kamerinių iki tūkstančius pritraukiančių koncertų su pasaulinėmis žvaigždėmis.Renginių gausa Vilnius nenusileidžia didžiosioms pasaulio sostinėms: kasdien čia galima rasti, ką įdomaus pamatyti, išgirsti ar nuveikti.

Kinas po žvaigždėmis

Šiltojo sezono metu įvairiose miesto vietose po atviru dangumi rodomi filmai. Tai renginys tikriems kinomanams ir miesto renginių gerbėjams. Kino sales pakeičia tokios miesto erdvės kaip Valdovų rūmų kiemas bei kitos. Juk taip žiūrėti mėgstamus filmus dar smagiau! Netradicinės erdvės sustiprina įspūdžius ir dovanoja puikią atmosferą, kuria taip smagu mėgautis su draugais ar šeima.

Gatvės muzikos diena

Kiekvienų metų pavasarį miesto gatvėse skamba muzika. Tokie renginiai Vilniuje įtraukia įvairias miesto erdves ir suteikia galimybę atrasti naujas patirtis. Muzikos diena vyksta ir kituose miestuose, o taip pat ir užsienyje – tai tarsi muzikinės tradicijos, kasmet nuvilnijančios per pasaulį dalis, kuria tampa sostinės senamiesčio gatvelės. Ši šventė yra puiki proga ne tik „scenos vilkams“, bet ir naujiems atlikėjams: renginys pritraukia minias klausytojų, tad kiekviena grupė ar dainininkas gali parodyti savo kūrybą ir išplėsti gerbėjų ratą.

Šviesų festivalis

Tokie renginiai Vilniuje, kaip šviesų festivalis, kasmet džiugina tiek miestiečius, tiek miesto svečius. Tai unikalus reginys, kuris nušviečia miestą nuo pastatų iki skulptūrų. Įvairiaspalvės šviesos džiugina savo žaismu ir dovanoja unikalų reginį. Šviesų festivalyje dalyvauja šalies ir užsienio menininkai, kuriems šis unikalus renginys suteikia nepakartojamą galimybę realizuoti savo idėjas pačiose įvairiausiose miesto erdvėse.

Kalėdų miestelis

Artėjant didžiosioms metų šventėms Katedros aikštė ir jos prieigos tampa tikru miestiečių ir turistų traukos centru. Čia verda kalėdinė mugė, vyksta koncertai ir kiti renginiai. Jaukią šventinę nuotaiką kuria būtinas žiemos švenčių atributas – kalėdinė eglutė, kuria Vilnius kasmet stebina ne tik visą šalį, bet ir garsina savo vardą pasaulyje.

Renginiai Vilniuje vilioja didelius srautus lietuvių ir svečių iš užsienio. Ar tarp jų būsi tu?

Parašykite komentarą