Politika ir teisė

Prezidentas pasveikino Omaną Nacionalinės dienos proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Jo Didenybę Omano Sultoną Haithamą bin Tariką minint šalies 52-ąsias Nacionalinės dienos metines.

Prezidentas H. bin Tarikui palinkėjo stiprios sveikatos ir sėkmės vedant šalį pažangos keliu, o Omano gyventojams – darnos ir klestėjimo metų.

„Šiemet minime 30-ąsias diplomatinių santykių tarp mūsų šalių užmezgimo metines. Tikiu, kad ateityje ir toliau stiprinsime per šiuos dešimtmečius vystytą draugišką dvišalį bendradarbiavimą“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Prezidentas pabrėžia vertinantis Omano lyderystę ir tarpininkavimą palaikant taiką ir stabilumą Arabijos pusiasalyje, pastangas prisidedant prie taisyklėmis grindžiamos tarptautinės tvarkos išsaugojimo.

„Lietuva pasiryžusi plėsti abipusiškai naudingą ekonominį ir ypač energetinį bendradarbiavimą su Omanu. Tikiu, kad turime daug potencialo vystyti bendras iniciatyvas informacinių technologijų, gyvybės mokslų, saulės energijos, suskystintų dujų ir finansinių technologijų sektoriuose“, – teigiama sveikinime.

Pranešimą paskelbė: Tomas Beržinskas, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą