Verslas

PLC „Panorama“ kalėdinę prekybą nutraukusiems prekybininkams kompensuos dalyvių mokesčius

Vyriausybei uždraudus vykdyti ne maisto produktų kalėdinę prekybą laikinose prekybos vietose, PLC „Panorama“ laikiną kalėdinę prekybą buvo priversti nutraukti kelios dešimtys smulkiųjų verslininkų. Siekiant sumažinti jų patirtus nuostolius, visiems jiems PLC „Panorama“ kompensuos už visą kalėdinės prekybos laikotarpį sumokėtą dalyvio mokestį.

„Lankytojų ir nuomininkų saugumas – pagrindinis mūsų prioritetas. Kita vertus, smulkiesiems verslininkams Kalėdų laikotarpis generuoja didelę dalį metų pajamų. Po šio Vyriausybės sprendimo kelios dešimtys smulkiųjų verslininkų privalėjo nutraukti laikiną kalėdinę prekybą mūsų patalpose. Suprantame, kad jiems tai skaudus finansinis smūgis, todėl visiems prekybą nutraukusiems verslininkams grąžinsime pilną dalyvio mokestį, nepaisant to, kad kalėdinė prekyba pas mus vyko jau savaitę“, – sako Birutė Kalanovaitė, PLC „Panorama“ generalinė direktorė.

Papildoma kalėdinė prekyba, laikantis visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų, PLC „Panorama“ patalpose prasidėjo lapkričio 27 dieną ir turėjo trukti iki gruodžio 24 dienos. Nedidelė dalis laikinosios kalėdinės prekybos dalyvių, prekiaujančių maisto produktais, toliau tęs prekybą, kaip tai ir leidžia Vyriausybės sprendimai.

„Į saugumo užtikrinimą tiek laikinosios kalėdinės prekybos metu, tiek nuo pat pandemijos pradžios žiūrime labai rimtai, nes puikiai suprantame tiek mūsų lankytojų, tiek nuomininkų nerimą dėl savo sveikatos“, – teigia B. Kalanovaitė. 

PLC „Panorama“ tapo pirmuoju Baltijos šalių prekybos centru, prisijungusiu prie pilotinio saugios veiklos projekto. Pastarąjį vykdo Lietuvoje veikiantis Gynybos paramos fondas, bendradarbiaujantis su tarptautiniais Pasaulio sveikatos organizacijos, Jungtinių Tautų ir kitais civilinės saugos ekspertais bei atsargos kariškiais, kurie mus ir konsultuoja kaip užtikrinti saugumą prekybos centro patalpose.

Prekybos centre budi ne tik apsaugos darbuotojai, bet, pagal poreikį, saugumą užtikrina fondo savanoriai, patalpose atsirado specialios lankytojų srautus reguliuojančios žymos. Taip pat nuolat valomi ir dezinfekuojami paviršiai, nemokamai dalijamos apsauginės veido kaukės, visu pajėgumu veikia pažangūs oro filtrai, naudojami ligoninėse ir oro uostuose. Be to, tualetuose bei darbuotojų patalpose įrengtos ir specialios aplinką dezinfekuojančios lempos.

Pranešimą paskelbė: Gertrūda Stripeikytė, Integrity PR

Parašykite komentarą