Laisvalaikis

Pirmojoje „Pinigų taksi” – protinga blondinė ir pasipūtęs gudruolis

Jau pirmadienį, birželio 30 dieną, 21 val., LNK laida „Pinigų taksi” pradės azartiškas keliones po Lietuvą. Pirmojoje laidoje pamatysime tris keleivius, kuriems ne tik nereikėjo mokėti už taksi paslaugas, atvirkščiai – jiems buvo sumokėta.

Pirmasis „Pinigų taksi” žaidimas vyks Vilniuje. Vedėja Karina Krysko debiutuos kaip taksi vairuotoja. Vėliau ji prisipažins, kad nelengva vienu metu ir vairuoti automobilį, ir vesti televizijos laidą. Tačiau perfekcionistė gražuolė puikiai susitvarkys su užduotimi. Be to, Karina iki šiol buvo vairavusi automobilį tik su automatine pavarų dėže, tad dabar teks priprasti prie mechaninės…

Žaviajai Karinai pirmosiose trijose laidose įsijausti į taksistės vaidmenį padės „šturmanas” Juozas.

Pirmoji keleivė Gražina maloniai nustebo sužinojusi, kad pateko į azartišką viktoriną, ir, išgirdusi pirmąjį klausimą, pamiršo dienos rūpesčius ir ėmė sukti galvą. Kitas keleivis Tomas nuoširdumu netryško ir pasipūtėliškai atsakinėjo į klausimus. Tačiau Kariną Krysko šis vaikinas nustebino savo intelektu…

Dvi čiauškutės gražuolės, įsėdusios į „Pinigų taksi”, puolė aikčioti ir juoktis. Viena iš jų laidoje paneigs mitą apie blondinių „protingumą” ir teisingai atsakinės ne į pačius lengviausius klausimus.

Kaip vadinamos beržo sultys? Kaip save vadina šėtono garbintojai? Tai vieni lengvesnių „Pinigų taksi” klausimų. O štai, ar žinote, koks amerikiečių mokslininkas išrado žaibolaidį? Kas yra Reformacijos pradininkas? Kai kam ir šie klausimai laidoje pasirodys nesunkūs, o kai kam galbūt net prireiks pasinaudoti žaidimo pagalbomis: paskambinti kam nors ir pasiteirauti atsakymo arba stabtelti gatvėje ir prašyti praeivių pagalbos.

Kiekvienas žaidėjas, kad ir kokį atstumą jis važiuotų, turi tris vadinamąsias gyvybes. Neatsakęs arba neteisingai atsakęs į tris klausimus, žaidėjas išlaipinamas iš automobilio. Ar tokių atsiras pirmojoje laidoje, pamatysime pirmadienį, 21 val., per LNK.

„Pinigų taksi” keleivius vežios ir pinigus jiems dalins vasaros pirmadieniais – ketvirtadieniais, 21 val., per LNK.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Parašykite komentarą