Laisvalaikis

Per TV1 – naujas linksmas detektyvinis serialas „Tekila ir Bonetis“

TV1 žiūrovai pirmadienio vakarais išvys itališką kultinio amerikiečių detektyvinio serialo „Tekila ir Bonetis“ versiją. „Tekila ir Bonetis“ – linksmas, šiek tiek komiškas detektyvas apie policininką ir jo ištikimą pagalbininką mišrūną Tekilą, kurio mintis girdi žiūrovai.

Niujorko detektyvas Nikas Bonetis pagal Mainų programą išsiunčiamas į Romą stebėti italų policijos nuovados darbo. Romos Trevio rajono policijos nuovadoje Bonetis jaučiasi lyg ne savame kailyje. Nors italų kilmės, jis vis dėlto yra amerikietis, ir dėl to tiek jam, tiek aplinkiniams kyla nemažai problemų.

Viena jo partnerių Romoje – Fabiana Saso – jauna, dar nepatyrusi policijos detektyvė. Ji turi sužadėtinį, tačiau juodu su Bonečiu vienas kitam simpatizuoja. Ši jausmų įtampa komplikuoja jų asmeninį gyvenimą, trukdo dirbti, o tai serialui suteikia smagų humoristinį atspalvį.

Kitas Bonečio partneris – mišrūnas Tekila, labai patyręs policijos šuo. Jei Bonetis – tipiškas amerikietis, tai Tekila – tipiškas italas. Žiūrovai girdi Tekilos mintis, o šis nepailsdamas komentuoja įvykius.

Kiekvienoje „Naujų Tekilos ir Bonečio nuotykių“ serijoje pasakojama apie vis naują policijos bylą, paslaptingą, bet dažnai turinčią ir komišką atspalvį. Bylas tiria talentingi ir šiek tiek pašėlę detektyvai, kuriems kartais atskleisti tiesą pavyksta ir atsitiktinai.

Jau pirmoje serijoje Bonetis neištveria ir įsitraukia į tyrimą, neabejodamas, jog dėl kelių vagysčių su įsilaužimu kaltas žmogus, kurį jis jau bandė suimti. Didžiam nusivylimui, jam paskiria partnerę naujokę. Bonetis, Fabiana Saso ir italų policijos šuo Tekila – ši trijulė tikisi sučiupti brangenybių vagį, kurį anksčiau policijai teko paleisti dėl procedūrinių pažeidimų.

Itališka „Tekilos ir Bonečio“ versija – išties drąsus ir originalus sumanymas. Drąsus, nes tai labai plačiai žinomo projekto, skirto pačiai įvairiausiai auditorijai, vaisius. Originalus, nes tai pirmasis tokio pobūdžio serialas, sukurtas Italijoje bendradarbiaujant su garsia tarptautine kompanija, ir, žinoma, dėl to, kad jo aktorių sąraše puikuojasi pasaulinio garso žvaigždės amerikiečio Jacko Scalios pavardė.

Pagrindinius serialo vaidmenis atlieka Jack Scalia, Alessia Marcuzzi ir Tekila, taip pat vaidina Gianfranco Barra, Stefano Masciarelli, Stefano Pesce, Elda Alvigni ir Sergio Frisca. Be jų, vienoje ar kitoje iš dvidešimt dviejų serijų galima pamatyti ir garsenybių – kviestinių žvaigždžių.

Linksmas detektyvinis serialas „Tekila ir Bonetis“ – pirmadieniais 20 val. per TV1.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą